Vzťahy|17.02.2015|17:37
3 tipy pre mužov (ako si získať ženské srdce)

Večera pri sviečkach, čokoláda, štipka šarmu a kvety. To je univerzálny recept pre získanie si ženského srdca. Aussie zisťoval, o akom rande sníva väčšina žien a pre mužov pripravil jednoduchý návod, ako spraviť zo sviatku zamilovaných nezabudnuteľný zážitok pre ich partnerku.   

 

Vysnívané rande

Drsní chlapi už nie sú v kurze, naopak, ženy túžia po nežných romantikoch. V najlepšom prípade aj šarmantných, inteligentných, so zmyslom pre humor a s potmehúdskym úsmevom. Keď však ide o rande, stačí im overená klasika.

Dobré jedlo a trochu romantiky

Väčšina z nás sa najradšej nechá pozvať do reštaurácie. Večerou pri sviečkach zaručene nepohrdneme, ale mnohé z nás ocenia aj obyčajné prechádzky parkom.

Stavte na kvety a čokoládu

Milujeme maličkosti, na originalitu si veľmi nepotrpíme, a tak nám najväčšiu radosť spravia kvety. Rozžiaria nás aj ďalšie drobnosti ako čokoláda, najlepšie mliečna, alebo vlastnoručne vyrobený darček.

Ten pravý 

Doprajte svojim vlasom extra porciu lásky na sviatok zamilovaných. So značkou vlasovej kozmetiky Aussie vám postačia len tri minúty, aby ste sa zamilovali. Voňavé masky 3 Minute Miracle poskytnú zázračnú starostlivosť pre každý typ vlasov. Uhladený šibal Frizz Remedy skrotí nepoddajné kučery, živelný extrovert Colour Mate zaistí krásny lesk farbeným prameňom. Skutočný hrdina Reconstructor vráti život suchej hrive a verný pôžitkár Luscious Long prinesie dokonalý pôžitok pre dlhovlásky.

 

foto: Aussie

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan