Fashion & Luxury|31.08.2017|16:18|GALLERY
4 spôsoby ako správne nosiť sandále

Sandále nepochybne patria medzi obľúbenú letnú obuv a keďže ho má každá žena vo svojom šatníku, prečo ich nezačať nosiť trošku iným spôsobom? Prvým krokom je nájsť tie správne sandále, ktoré pri správnej kombinácii outfitov môžete obuť hoci aj každý deň. Klasické a pohodlné sandále nemajú páru a dajú sa nosiť do práce, na výlet alebo aj na party. Ale aký štýl vybrať je len na vás; sandále z dielne značky Jedinečnosť a luxus sú originálne, ženské a hlavne šité na mieru. Bez ohľadu na príležitosť a oblečenie sa viete s týmto sandálmi ľahko zladiť.

My vám a poradíme ako na to....

Na festival

Keď chytáte paniku čo si so sebou zobrať na festival a čo si obliecť, nezúfajte. Sandále sa stanú v tomto prípade vašou „najlepšou kamarátkou“. Ak budete na nohách až do rána bieleho a pohybovať sa po rôznych terénoch, práve táto obuv je ideálna ako sa hovorí  „aj do koča aj do voza“. Je už len na vás či to doladíte vzdušnými maxi-šatami alebo klasickými kraťasmi so sexy tričkom.

Do práce

Ak patríte do tej skupiny žien, ktoré majú každé ráno len pár minút na výber vhodného outfitu do práce, nepotrebujete mať starosti ešte aj s výberom obuvi. Pri tejto príležitosti vám príde vhod mať v zálohe štýlové sandále. Elegancia do práce na prvom mieste – nezabudnite na čierno-bielu klasiku, ktorú vyšperkujte volánikmi alebo nápadným šperkom.

Prechádzka po meste

Nekonečné letné prechádzky mestom patria medzi najobľúbenejšie činnosti tohto ročného obdobia. Nahoďte sa štýlovo, ale zároveň ležérne na prípadné posedenie s kamoškami. Originálne sandále budú v tomto prípade nie len pôsobiť ako šperk na vašej nohe, ale vydržíte v nich aj počas celého dňa.

Večerný koktejl

Máte naplánované večerné aktivity v meste a chcete zapôsobiť na vaše okolie? To, že oblečiete sexy šaty neznamená ešte, že to musíte doladiť lodičkami. Ženy, ktoré si obúvajú na party sandále dávajú najavo ostatným, že štýlová obuv môže byť aj pohodlná.

V každom prípade nesmiete ale zabudnúť na dokonalú pedikúru :)

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan