Media|08.11.2017|10:42
5 spôsobov ako využiť nový HP Sprocket

Tlačte fotky kedykoľvek a kdekoľvek priamo zo svojho smartfónu alebo tabletu

Poznáte to, ste vonku s rodinou alebo známymi a len tak sa spontánne odfotíte a vznikne z toho vydarená fotka. Čo takto si ju na mieste rovno vytlačiť a všetkým rozdať?

Spoločnosť HP prichádza na trh s novou prenosnou tlačiarňou pod názvom Sprocket, ktorá je tak malá, že sa vojde do vrecka alebo ženám do kabelky. Stačí použiť fotoaparát na svojom smartfóne alebo tablete a pomocou Bluetooth vytlačíte fotku z vreckovej tlačiarne doslova kdekoľvek a kedykoľvek. Môžeme si o inováciách rozprávať čo chceme, ale vytlačená fotografia bude mať stále väčšie čaro ako fotka v online podobe.

5 príležitostí ako využijete nový Sprocket:

  • Na párty s kamarátmi – zábava s kamarátmi je častokrát spojená s fotením selfie a iných bláznivých situácii. So Sprocketom momentku okamžite vytlačíte a rozdáte priateľom, ktorí si z oslavy okrem opice môžu odniesť aj peknú spomienku.
  • Perfektný darček na poslednú chvíľu – ak sa vám podarí zabudnúť na niekoho narodeniny, meniny, spoločné výročie, vždy to môžete so Sprocketom na poslednú chvíľu zachrániť. Odfotíte sa s oslávencom priamo na mieste a hneď mu jeho darček v podobe fotky podarujete. Samozrejme môžete niečo odfotiť aj popredu a nebudete vyzerať ako sklerotik.
  • Pamiatka na chladničku – chladničky sú miestom kam si mnoho ľudí pripne oznamy, pohľadnice, magnetky tak prečo nie aj spomienky na lesklom papieri. Náš tip: držíte diétu -pripnite si na chladničku zamračený pohľad vášho partnera a ihneď si rozmyslíte, či uskutočníte plánovaný polnočný útok do chladničky.
  • Záložka do knihy – milovníci kníh určite ocenia, že namiesto záložky môžu použiť vďaka Sprocketu fotografiu o rozmere 5 x 7.6 cm. Náš tip: v tomto prípade si môžete vytlačiť milú fotografiu svojho partnera a pozerať sa naňho pri čítaní romantickej knihy.
  • Fotka domácich miláčikov – pekné fotky vznikajú aj napríklad pri venčení psa, kedy sa s ním šantíte v prírode. Pomocou aplikácie HP Sprocket ktorá je zadarmo v iOS a Androidu môžete navyše fotky upraviť pomocou filtrov, rámčekov, emotikonov, textov.

Sprocket je pekná, malá krabička v bielej farbe so zlatými doplnkami alebo v čiernej verzii so striebornými doplnkami. Balenie obsahuje tlačiareň a balíček 10 kusov foto papiera HP ZINK za 129 eur. Balík 20 kusov papiera je dostupný od 13 eur.

 

foto: HP

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan