Media|30.05.2017|16:25
Nezmeškajte najväčší motorkársky festival

Už o týždeň vás čaká najlepšia jazda vášho života. Zažite to spolu s motorkármi z Harleya na festivale Harley-Davidson Open Road Fest, ktorý sa začne už 7.6.2017 pri Balatone v Maďarsku. 

 

Medzi vystupujúcimi môžete vidieť legendárnu nemeckú skupinu Alphaville, ktorá sa v 80. rokoch preslávila hitom Forever Young alebo Big in Japan. Najväčší festival strednej Európy, ktorý sa koná  v termíne od 7.6.2017 do 11.6.2017 vám prináša popredných hudobníkov ako spomínaný Alphaville alebo anglická rocková skupina Ten Years After a ešte mnohí obľúbení maďarskí umelci.

 

Koncerty si návštevníci budú môcť užiť v podaní viacerých zahraničných a domácich kapiel počas celého víkendu na viacerých pódiách. Môžete sa takisto tešiť na bohatý sprievodný program, ktorý zamestná celú rodinu. Trasy na motorkách a výlety sú zabezpečené taktiež každý rok.

Zažite neopakovateľnú atmosféru medzi motorkármi a spestrite si leto návštevou najväčšieho zrazu v strednej Európe a zabavte sa na rockové legendy v Alsóors pri Balatone v Maďarsku.

Viac info nájdete na oficiálnej stránke festivalu http://www.openroadfest.hu/.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan