Móda|27.04.2016|18:17|GALLERY|VIDEO
Oživte svoj šatník dostupnou kolekciou od Rihanny

Barbadoská kráska má okrem spevu aj cit pre módu, preto bolo len otázkou času, kedy príde spolupráca so známou značkou. 28-ročná umelkyňa, ktorá prednedávnom zverejnila svoj nový videoklip s názvom "Needed me", uzatvorila spoluprácu s originálnou značkou Stance, ktorá vyrába štýlové unisex ponožky. Okrem toho, že všetky kúsky sú jedinečné, sú aj pohodlné a prispôsobené na každodenné nosenie.

Svetoznáma dizajnérska značka si vybrala túto kontroverznú speváčku na spoluprácu práve preto, lebo má vlastný neopakovatľný štýl, ktorým sa nesutále prezentuje a udáva módne trendy.  Kolekcia s názvom „Murder Rih wrote“ v sebe ukrýva odkaz pre všetkých milovníkov módy: tieto nezvyčajné ponožky dokazujú, že nemusíme obetovať náš stýl pre komfort. Jedna z najviac využívaných vecí z nášho šatníka vôbec nemusí byť nudná ale naopak, treba vyvrátiť fakt, že štýlové doplnky nemôžu byť zároveň aj pohodlné.

Prémiová bavlna, z ktorej sú ponožky vyrobené je navrhnutá tak, aby perfektne sedela na každej nohe, a to aj vďaka unikátnemu strihu. Každý kto si zakúpi tento zaujímavý pár doplnku, nepochybne zaujme svoje okolie a ukáže svoj unikátny štýl. Kolekcia je dostupná pre každého a za prijateľnú cenu. Oživte svoj šatník týmto neodolateľným doplnkom, ktorý sa stane hitom sezóny.

V oficiálnom videu, ktoré bolo zverejnené z fotenia jarnej kolekcie navrhnutou RiRi sa dozviete čím, sa svetová diva inšpirovala a prečo by ste mali byť vlastníkmi týchto originálnych ponožiek.

 

Klaudia Fiolová

foto @Instagram

 

 
Video 
 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan