Móda|05.06.2016|11:51|VIDEO
 

Každý, kto má auto, ho využíva ako svoj druhý domov. Veci, ktoré si pomaličky ukladáte v aute sa časom množia, a už strácate prehľad, čo ste kde položili. Pohádzané veci ako napr. topánky, bižutéria, drobné mince a kozmetika patria ku každodennej výbave modernej ženy a preto nasledujúce nápady určite potešia každú z vás, a hlavne vám zjednoduchšia život.

 Kabelka v aute

Módny a praktický doplnok patrí ku každej žene a bez nej ani nevyjdeme z domu. Častokrát sa ale stáva, že pri ostrej zákrute alebo v neočakávanom momente nám kabelka spadne na zem, alebo prinajhoršom sa vysype celý jej obsah. Presne si viete predstaviť situáciu, kedy hľadáme vypadnutý mobil alebo kľúče, a tie sa nachádzajú niekde hlboko skryté pod sedadlom. Obyčajná šatka alebo šál, ktorým si ľahko pripevníte kabelku ku sedadlu je perfektným riešením na tento problém. Vďaka tomuto jednoduchému  a šikovnému triku budete mať svoju kabelku v bezpečí a vždy pri ruke.

Drobné doplnky, kozmetika a iné menšie príslušenstvo

Veľa času trávime práve v aute a preto si tam nechávame rôzne drobnosti ako parfém, kozmetika, mince a doplnky, aby sme ich mali vždy k dispozícii, ale realita je trošku iná. Ako náhle potrebujeme niektorú z týchto vecí, začína hotové pátranie po nezvestných veciach. Jee užitočné ich všetky pozbierať a dať napr. do menšieho pohára a vložiť ho do úložného priestoru, ktorý máte hneď vpravo pri ruke. Na mince môžete použiť malú dózu od žuvačiek a len ju prelepiť baliacim papierom a hneď z toho vznikne štýlová „peňaženka“ do auta.

Osviežovač vzduchu

Nie každému sadnú osviežovače, ktoré sú v ponuke v obchodoch, preto je najlepším riešením si vyrobiť vlastný na mieru. Stačí k tomu len malá sklenená nádoba (pohár na zaváranie), do ktorej vysypeme trošku sódy bikarbóny a nakvapkáme  esenciálny olej podľa vlastného výberu a celé zamiešame. Na viečku urobíme drobné dierky pomocou skrutky a kladiva a unikátny osviežovač do auta je na svete.

 Organizér do  kufra

V kufri sa nachádza najväčšie úložné miesto v celom aute, preto niet divu, že sa nám tam nakopí najviac vecí od deky, rôznych pomôcok až po oblečenie a obuv. Bohužiaľ ale kufor nemá žiadne priečinky a preto sa v tom veľkom otvorenom priestore všetky veci len tak pováľajú. Určite sa vám stalo, že ste si uložili nákup s tým, že je to na bezpečnom mieste a kým ste dorazili domov, tak ste museli celý porozhádzaný nákup zbierať. Bezchybným riešením na tento problém je kúpa buď umelohmotných krabíc alebo látkových boxov, ktoré kúpite aj v Ikey a vyčarujete si prehľadný kufor s trendy interiérom, v ktorom už nikdy nič nezmizne bez povšimnutia.

 

Klaudia Fiolová

zdroj @Youtube

 

 

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan