Móda|24.04.2016|20:10|GALLERY
Svadobné šaty ako ich nepoznáte

Týždeň módy v New Yorku priniesol nové inšpirácie pre budúce nevesty v podobe extravagantných svadobných šiat.

Najnovšie kolekcie svadobných šiat ukázali prestížni módni návrhári, ktorí sa nebáli ani tento rok experimentovať a udať nový smer. Na móle sa objavili šaty, ktoré nepatria ku klasickým modelom, ktoré si predstavujeme pre budúce nevesty. Nechajte sa inšpirovať od svetových dizajnérov a staňte sa trendy nevestou.

 

Ak patríte medzi ženy, ktoré sa cítia lepšie v klasických nohaviciach, tak pri pohľade na kolekciu jar/leto 2017 si prídete na svoje. Najnovším hitom sa stala kombinácia nohavicového kostýmu a elegantného korzetového vrchu, ktorá nielenže perfektne obopína ženskú postavu, ale ju aj predĺžuje. Každá nevesta sa tak môže cítiť počas najdôležitejšieho dňa pohodlne a zároveň žensky.

 

Snehobiely nohavicový kostým nemusí byť vôbec "nudný", a preto uznávaní módni návrhári siahli po výrazných detailoch ako je čipka, kvetinové vzory alebo kamienky. Dámy, ktoré preferujú zahalené ramená si môžu obliecť nádherny overal, ktorý je posiaty čipkou a výraz kladie na dekolt.

 

Kto povedal, že nevesta musí byť v deň D v bielom? Ďalší mýtus o tom, ako majú vyzerať svadobné šaty vyvrátili známi dizajnéri počas newyorského týždňa módy. Výrazné farby nechýbali na móle, kde modelky predviedli farebné modely šiat. Medzi najoblúbenejšie farby patrili, samozrejme okrem bielej, ružová, modrá a zelená.

 

 

Jarné módne trendy ulahodia aj mužskému oku. V nádherných svadobných róbach totiž vyniknú aj ženské nohy. Zaujímavý strih modelov, ktoré sú spredu krátke a vzadu dlhé perfektne dotvárajú antický strih, kde je pás zvýšený a zdôraznený pod prsiami. Jemné volániky dodajú každej neveste eleganciu vznešenosť.

 

Klaudia Fiolová

foto @Instagram

 

 

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan