Zdravý životný štýl|16.09.2016|16:19
A PREDSA SÚ AKO TIE GÉLOVÉ...

Na drahú manikúru od profesionálok si príliš nepotrpíte, no skôr naopak. Baví Vás upravovať si nechty podľa svojich predstáv, len škoda, že ten lak a námaha vydrží iba jeden-či dva dni. Po prvých domácich prácach je po všetkom, ale nie vždy! WOMANMAN RADÍ...

KRÁSNA MANIKÚRA „HOMEMADE“ GELOVÝCH NECHTOV

...je to jednoduché a rýchle...aj tie menej kreatívne si prídu na vlastné čaro homemade gélovej manikúry...a ide to aj bez tej povästnej lampy manikérok...

Pre jednoduché, no stále upravené a krásne gelové nechty, si vystačíte iba S DVOMA! Dva špeciálne gelové laky vyčarujú manikúru s gelovým efektom. Krásnu, vkusnú, žiarivú. Pár minút stačí na profesionálny gelový nechtový „look“ doslova za pár eur.

A VYDRŽÍ TÝŽDNE...KOZMETICKÝ TRH VIE VŽDY PREKVAPIŤ

Zájdite si do svojej obľúbenej drogérie a spýtajte sa na špeciálne gelové laky. Pozor nezabudnite podotknúť, že máte záujem práve o tie, na ktoré nepotrebujete žiadnu lampu so žiarením pre dokonalé stvrdnutie...stvrdnutie laku na nechty.

Tie, ktoré sa vyznajú, Vám ihneď poradia dva laky. Jeden farebný, zvoľte si podľa vašej fantázie, vkusu, nálady a chuti. Nie je to obyčajný lak, ale so špeciálnou gélovou zložkou, no vyzerá ako ten klasický.

...jeden je však málo...pre dokonalé „stvrdnutie a výdrž“ treba dva...

 A práve ten druhý je dôležitý. Ide doslova o NAIL EXPERT-a , ktorý vyčaruje 3D gélový efekt s dokonalou žiarivosťou. Je to dlhotrvajúca vrchná gelová vrstva, ktorá nechty ochráni, dodá ten HIGH SHINE a gelová manikúra je na svete!

DESAŤ MINÚT A MENEJ AKO DESAŤ EUR – TAKÁ JE TÁTO SKVELÁ GELOVÁ HOMEMADE „BEZ LAMPOVÁ“ MANIKÚRA

Poteší aj skutočnosť, že tieto laky nie sú drahou záležitosťou, NO ICH KVALITA „DRAHÁ“ JE. S oboma lakmi sa vojdete do jednej desiatky eur a už môžete iba lakovať a tvoriť krásne a dlhotrvácne...gelové nechty s gelovými domácimi pomocníkmi...

...a aj tie domáce práce Vám pôjdu od ruky a ruky zostanú „nepoškvrnené“...

Doprajte si svoju „gélovku“ doma. Rozmaznajte svoje nechty krásnou gélovou manikúrou z pohodlia kresla za pomoci vlastnej kreativity. Skvelý relax pre domáce „paničky“, ktoré to majú rady rýchlo, kvalitne a bez námahy. Taká je táto HOMEMADE GELOVÁ MANIKÚRA!

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan