Media|26.09.2018|15:08
A vs B – Živnosť vs s.r.o.

Chcete byť sami sebe pánmi? Zarábať na seba a iba pre seba? Rozhodnite sa správne a porovnajte alternatívy. Výhody živnosti a s.r.o. – čky.

 

Vznik podnikania, riziko, administratíva, účtovníctvo, dane, odvody a ukončenie podnikania. Každý bod je dôležitý. 

 

Živnosť aj s.r.o. má svoje pre a proti.

 

Živnosť alebo s.r.o. ? Dilema pre ľudí, ktorí idú do toho sami. Niektorí sú nerozhodní. Nepoznajú podmienky, normy, zákony, pravidlá výhodného podnikania. Fakty vs realita. Čo je pre vás a čo nie? 

 

Kto je víťaz a kto porazený?

 

Zaleží od potrieb a možností. Ak ste sa rozhodli pre s.r.o., tak „nie je o čom“. Choďte do toho a založte si svoje podnikanie a s.r.o s pomocou Online Invest. 

 

Online Invest

 

Na stránke Online Invest nájdete všetko potrebné pre rozvoj podnikateľskej činnosti. Ponúka všetko pre potreby vašej spoločnosti v Slovenskej republike. Založenie s.r.o., pomôže so zmenami i jej predajom. Svoje portfólio obohacuje aj so zaujímavou ponukou virtuálneho sídla.

 

Hrajte ako „profík“ na trhu podnikaní, buďte virtuálni!

 

Aj vďaka pomoci Online Invest vaša spoločnosť napreduje. Obchodných partnerov pribúda a vaša skromná obývačka a kancelária v jednom, bar ani reštaurácia už nepostačuje potrebám profesionála. Takto to vnímate? Hľadáte reprezentatívne miesto pre obchodné stretnutia, meetingy a rokovania? Nech vás investícia nezastraší. Zmeňte priestor – zmeňte sídlo firmy v byte

 

Majte profesionálny štýl s Virtuálnou kanceláriou. 

 

Nepovažujte ju za zbytočnosť a už vôbec nie za vyhodené peniaze. Je to investícia, ktorá sa vráti na počkanie. Vystupujte ako top reprezentant svojho diela, svojej spoločnosti. Na výbornej adrese v hlavnom meste. Priestory nájdete u spoľahlivého partnera, tichého spoločníka Online Invest. 

 

Poskytnite nadštandard s nadštandardom Virtuálnej kancelárie.

 

Online Invest neponúka iba možnosť presídlenia „garážovej“ firmy do Bratislavy. Nadštandardný servis jej Virtuálnej kancelárie obsahuje luxus v podobe lukratívnych zasadacích miestností, preberanie pošty aj asistentské služby. Tak buďte spolu s ňou profesionálmi. Vy na to máte!

 

Nebojte sa rizík, prehier a strát. Staňte sa víťazmi v podnikaní! Za pomoci Online Invest.

 


 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

 

foto: pixabay.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan