Vzťahy|15.02.2015|01:00
Ako spoznáte, že plánuje zo vzťahu zutekať!

Nie ste predsa hluchá ani slepá, ale niekedy si vo vzťahu aj na prvý pohľad jasné znaky nemusíte všimnúť. Ste buď príliš zaneprázdnená alebo to jednoducho nechcete vidieť.

Niekedy máte tie znamenia priamo pred očami. Preto si to všímajte. Ak vidíte u svojho muža toto, vyzerá to tak, že sa váš vzťah blíži ku koncu.

Keď neustále mlčí a pozerá sa do zeme, na stenu, hocikde inde, len aby s vami nemusel poriadne komunikovať. Vie, že sa rozhovoru tak či tak nevyhne, ale odkladá to, vyhýba sa.

Je stále preč. Domov chodí neskoro, tvári sa, že je dlho v práci, unavený, keď príde domov ide si hneď ľahnúť a neviete, kde vlastne trávi čas. A keď sa ho to pýtate, je oheň na streche.

Tým, že nechce komunikovať, vyhýba sa aj konfliktom, medzi vami je obrovské napätie, ťažoba a stres, ktorý by sa dal krájať. Vy zo strachu nehovoríte nič a len ticho čakáte...

Nechodí von s vami a vašimi priateľmi a ani vás neberie k tým jeho. Každý z vás trávi voľný čas inak. Občas síce s vami absolvuje povinnú večeru alebo návštevu u vašich rodičov, no určite to preňho nie je výhra.

V neposlednom rade je tu sex. Nechce sa mu, nespáva s vami, je k vám chladný, odmeraný a aj keď sex máte, je to horšie, akoby ste ho nemali vôbec.

by Diamond, zena.pravda.sk

foto: pinterest

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan