Móda|28.08.2018|13:45
Ako zbaliť chlapa. Značka: rýchlo a efektívne

Aj ten váš nenávidí zdĺhavé a otravné balenie, kedy aj tak vždy to najdôležitejšie zabudnete? Musíte svojho partnera baliť na pracovnú cestu, pretože inak by si doma nechal aj hlavu? Nechajte sa inšpirovať slovenským blogerom Adamom, ktorý vám ukáže, ako zabojovať s cestovnou horúčkou.

Úspešný fotograf Adam Suchánek je vo svete módy čoraz známejší aj ako bloger, najmä pre svoju lásku k oblekom. O tých už nejaký ten piatok bloguje a snaží sa inšpirovať aj konzervatívnych našincov. Najnovšie na svojom blogu dokázal, že kvôli tomu, aby ste vytvorili pútavé módne kreácie aj v zahraničí, vôbec nemusíte doplácať za batožinu.

Bez zbytočných harabúrd

http://www.adamrustman.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_290x.jpg

Už nie je žiadna náhoda, ak letné teploty v našich končinách pravidelne prekračujú 30°C. Práve v takýchto tropických horúčavách je niekedy oblečenie oveľa väčší problém, ako v zimných mesiacoch. Obliecť sa a vyzerať štýlovo, no zároveň sa nezožierať vo vlastnej koži je skutočne veľká výzva. O to väčšia pre chlapov, ktorí si nemôžu obliecť vzdušné šaty alebo krátku sukňu.

Či už je jar, leto, jeseň alebo zima, dôležité je dodržať základné pravidlá. Ak vášmu milému zbalíte kúsky, ktoré medzi sebou môže ľahko kombinovať, dokáže vytvoriť originálne kombinácie takmer z ničoho. Must-have každej batožiny je biele tričko, ktoré sa skvelo hodí k šortkám k bazénu, ale aj pod sako na večeru.

http://www.adamrustman.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_0248_1.jpghttp://www.adamrustman.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_0215.jpg

Nenahraditeľná košeľa

Nosným kúskom pánskeho šatníka je aj jednoduchá košeľa a tú by ste mali pribaliť aj tomu vášmu fešákovi. Či už siahnete po klasickej bielej, bledo-modrej alebo nejakej vzorovanej je na vás. No nezabúdajte na to, že biela košeľa ukáže všetky nečistoty, takže môže byť veľmi zradná.

Dôležitý je aj výber materiálu a strihu. Ak sa má váš partner cítiť aj na cestách pohodlne, pomôžte mu s výberom kvalitnej košele na mieru od Le Premier. Nezabudnite pribaliť spomínané plavky a šľapky k bazénu, chinos nohavice, kvalitné kožené tenisky a nejaký ľahký svetrík, prípadne blazer. Zabudnúť by ste nemali ani na doplnky, ktoré dokážu každý look dotiahnuť do úplne iného smeru.

http://www.adamrustman.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_0194.jpghttp://www.adamrustman.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_0093.jpg

Foto - http://www.adamrustman.com/ako-sa-rustman-nositelne-zbalil-na-vikend/


 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan