Vzťahy|18.02.2015|00:42
Aký je v posteli? Prezradí vám to aj krvná skupina

To, aký je človek v posteli je veľmi individuálne, je to o skúsenostiach, o chuti, o tom, aký je kto typ a čo má rád. Dá sa to dokonca zistiť aj podľa krvnej skupiny. Japonci tvrdia, že krv ovplyvňuje všetky oblasti nášho života. A to aj vzťahy, prácu, voľný čas a sex.

Krvná skupina A

Pozitíva: Ľudia s krvnou skupinou A majú tendenciu byť monogamní.

Aký je v posteli?

Očakávajte sexuálnu ohľaduplnosť, ochotu vyjsť v ústrety vašim potrebám a prianiam. Prekvapí vás aj to, že po skončení milovania sa „áčko“ len tak neotočí na bok a nezaspí. Naopak vie, čo má ešte nasledovať. Keď sa už do vás zamiluje, a to sa určite nestane na prvý pohľad, pretože „áčko“ patrí k tým opatrným, verte, že vstup do manželstva neberie na ľahkú váhu. Rozhodne sa nežení a nemiluje len z pocitu zodpovednosti.

Krvná skupina B

Pozitíva: Optimizmus a otvorenosť

Aký je v posteli?

Potrebuje, aby jeho zmysly boli neustále stimulované a provokované. Neznáša nudu a stereotyp. Čím menej to má u milenky isté, tým viac ho priťahuje. Páčia sa mu nekonvenčné, dobrodružné ženy, ktoré sa líšia od väčšiny. Kvôli nim pokojne ukončia predchádzajúci vzťah, z čoho vyplýva, že patria k neverníkom. Tí oddeľujú lásku od sexu (v posteli skončia aj s dlhoročnou kamarátkou). V intimite potrebuje drámu a nebojí sa experimentov.

Krvná skupina 0

Pozitíva: Vášnivosť a priamočiarosť

Aký je v posteli?

Vyjadruje pocity bez rozpakov. Aj keď na nás najskôr pôsobí dobrým dojem, ukáže sa, že je bezohľadný a využíva náklonnosť druhých pre svoj kariérny postup alebo finančné ohodnotenie. Vášeň sa mu uprieť nedá, ale bohužiaľ ani sexuálna agresivita a žiadny cit pre romantiku. Pri sexe má skôr sklony tlačiť na pílu.

Krvná skupina AB

Pozitíva: Romantickosť a citlivosť

Aký je v posteli?

Svoju plachosť skrýva za trochu namyslené správanie. Najskôr vás okúzli obratnosťou milovníka, ale keď príde na vec, je si sám sebou neistý. Aby sa otvoril a miloval naplno, potrebuje určitý čas, dôveru a spriaznenú dušu na blízku. Sex má ako koníček, rád skúša nové pozície aj miesta. Často necháva celú iniciatívu na partnerke.

by Diamond, doma.nova.cz

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan