Beauty & Health|08.04.2017|13:14
ANI VANILKOVÉ, ANI KOKOSOVÉ – AJ TAK VÁS PREVONIA NAJLEPŠIE!

Je síce pravda, že po ňom nebudete sladká ako vanilka a nestanete sa ani exotickým kokosom, ale prevonia Vás dokonale. Možno nie nasladko, ale s najčistejšou jemnosťou. Pre čisté telo je to naj! Pretože je antibakteriálne!

Mydlo! Jednoduchá pomôcka pri každodennej hygiene. Aj keď my ženy zbožňujeme, ak svojím telom rozvoniame široké okolie, predsa len stačí obľúbený parfum. S mydlom na vône opatrne...


...prečo dať zelenú nudnému antibakteriálnemu?...

Individuálne a rozumne smerom k čistote tela. Antibakteriálne mydlá obsahujú triclosan a trichlórkarbán. Sú to látky, ktoré ničia baktérie a vírusy. Preto majú tieto mydlá „väčší efekt“. To znamená, že nás lepšie prečistia. Tak prečo to nevyužiť?

...jemná vôňa antibakteriálnej čistoty pre čisté telo...

Nie je pravda, že sú bez vône. Iba nie sú prehnane aromatické. Ak ich uprednostníte pred vanilkovou rozkošou, neoľutujete a voňať budete stále. Sviežo bez baktérií a vírusov.

...pozor na „predávkovanie“...

Možno by ste neverili, ale šetrite sa! „Všetkého veľa škodí“ – v tomto prípade rozhodne platí! Pozor na rezistenciu. Ak sa ním rady umývate pridlho a pričasto (prehnané „dratie“ kože niekoľkokrát za deň), vystavujete sa riziku produkcii rezistentných baktérií, ktorým organizmus ťažšie odoláva. Takže v tomto prípade sa výrokom zo známeho sitkomu Frasier – „keď je menej viac, potom o koľko viac je viac“ :) , neriaďte!

Pre čisté telo – aspoň na povrchu. Pre zdravý život bez baktérií. Pre sviežu vôňu jemných ženských partií. Antibakteriálne mydlo – je to pravé!

Redaktorka: Monika Pekarovičová, www.zdravieastyl.sk

Foto: Tumblr.com

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan