Media|06.03.2017|14:29
Balaton Sound prináša ďalšie svetové mená na scénu

 Program Balaton Soundu opäť bližšie ku svojej finálnej podobe. Pribudol Armin Van Buuren, KSHMR, Galantis a ďalších 19 mien.

Balaton Sound prinesie počas 5 dní na breh najväčšieho sladkovodného jazera v strednej európe opäť úžasný line up rôznorodých umelcov elektronickej hudby, medzi ktorými sa nachádzajú Armin Van Buuren, Galantis, KSHMR a ďalších 50 oznámených umelcov, ktorí naplnia týchto 5 dní jednou nekončiacou plážovou párty.

Program Balaton Soundu dostáva svoju konkrétnejšiu podobu z týždňa na týždeň. Tento krát organizátori pridali ďalších 23 mien do program 5 dní trvajúceho festivalu, tak aby sa návštevníci mohli baviť nonstop na viac ako 20 pódiách. Do line-upu hlavného pódia pribudli mená ako Armin Van Buuren, G-Easy, KSHMR, Galantis, zatiaľ čo v obrovskom stane Aréna budú hosťovať Corey James, Raiden, StadiumX, Florian Picasso a Nicole Moudaber, ktorí sa predstavia popri menách, ktoré už boli ohlásené. Rovnako skvelý program však majú aj ďalšie stage na ktorých sa predstavia Yellow Claw, Troyboi, Mark Reeve, alebo Erick Morillo.


Zľavnené vstupenky  sú stále k dispozícii do 15. marca 2017. Podobne ako minulý rok aj tento rok budú mať návštevníci k dispozícii dva druhy vstupeniek. 5 dňovú, obsahujúcu aj vstup na Deň 0, vďaka čomu budete môcť zažiť absolútnu plážovú párty na jazere Balaton v celej svojej podobe. 4 dňová vstupenka je platná na všetky ostatné dni medzi 6. a 9. Júlom a fanúšikom elektronickej hudby a hip hopu dá rovnako možnosť  zažiť špičkovú beach párty. Denné vstupenky na Deň 0 a ostatné dni sú stále k dispozícii. Pre tých, ktorí majú radi komfort navyše, sú určené VIP vstupenky, ktoré vám zabezpečia vstup cez VIP bránu a rovnako sú pre vás pripravené VIP priestory s výhľadom z grand stagu, umiestneného oproti Hlavnému pódiu.

 

Viac mien bude oznámených už v nadchádzajúcich týždňoch. Všetky Ďalšie informácie a kompletný zoznam vystupujúcich nájdete na stránke www.balatonsound.sk 

 

Klaudia Fiolová
zdroj @BadTaste production

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan