Media|05.02.2018|23:25
Balaton Sound prináša milovníkom kvalitnej hudby ďalších svetových interpretov

V line up-e pribudli mená ako ALESSO, AXWELL Λ INGROSSO a CRAIG DAVID.

Plážový festival odhaľuje v rámci fázy dva masívny prírastok nových umelcov za účasti Martina Solveiga, Elly Eyre a Disciples, ktorí sa tohto eventu v Maďarsku zúčastnia.

Balaton Sound, ktorý je 5 dní non-stop trvajúcim plážovým festivalom, konajúcim sa na jedinečnom brehu jazera Balaton, odhalil v rámci Fázy dva line up, ktorý uvidíte na tomto maďarskom festivale medzi 4. a 8. Júlom. Počas týchto dní, budete mať možnost vidiet pôvodných členov zoskupenia Swedish House Mafia a ničiteľov pódii Axwell Λ Ingrosso, ktorí sa zhostia hlavného stagu počas 8.júla. Ich ostatný album ‘More Than You Know’ z leta 2017 ( dosiahol 400 miliónov vypočutí na Spotify) a my sa tešíme, že sa na Balatone spolu s nimi predstaví ich švédsky kamoš Alesso, ktorý to odpáli na hlavnom pódiu 4. Júla.

5 dňová šialená párty a sestra Sziget festivalu, tiež privíta mená ako Martin Solveig, Disciples, a britského pioniera garagu Craiga Davida, ktorý so sebou privezie svoju TS5 show, ktorú odštartuje 7. Júla v Jager arene a táto sa bude niesť v štýle jeho úspešného albumu ‘The Time Is Now.’

Rudimental sú veľmi dobre známi vďaka spolupráci s Ella Eyre na ‘Waiting All Night’. A práve ona je súčasťou fázy dva spolu s umelcami ako Vini Vici, Carnage, Night Lovell, Nghtmre, a umelkyňou z New Yorku, glam star Princess Nokia. Súčasťou fázy jedna boli umelci ako Martin Garrix, Jonas Blue, DJ Snake, a The Chainsmokers.

5 dňová vstupenka na Balaton Sound dá každému návštevníkovi tejto šialenej plážovej párty možnosť naplno si vychutnať jazero Balaton a všetko čo k nemu patrí. Vďaka 3 dňovým vstupenkám bude mať každý fanúšik užiť si tri hlavné dni festivalu podľa vlastného výberu (4-5- 6 Júla) alebo (6-7- 8 Júla). Tým, ktorí hľadajú extra komfort navyše, sú k dispozícii VIP vstupenky a VIP denné vstupenky, ktoré vám umožnia príchod cez zvláštny VIP vstup a prístup do VIP priestorov a na vyvýšené “Grand Stand”
pódium, ktoré je umiestnené oproti Main Stagu.

Line-Up (v abecednom poradí):

AXWELL INGROSSO
ALESSO
CARNAGE
CHAINSMOKERS
CRAIG DAVID
DAVID GUETTA
DISCIPLES
DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE
DJ SNAKE
ELLA EYRE
JONAS BLUE
MARTIN GARRIX
MARTIN SOLVEIG
NIGHT LOVELL
NERVO
NGHTMRE
PRINCESS NOKIA
TIMMY TRUMPET
TY DOLLA SIGN
VINI VICI

Viac mien bude oznámených v nadchádzajúcich týždňoch! Pre viac informácii: www.balatonsound.com/sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan