Vzťahy|22.02.2015|22:12
Bez týchto vecí sa mužom sex poriadne neráta. Súhlasíte?

Sex by nemala byť olympiáda a v žiadnom prípade by nemalo ísť len o to, aký výkon, kto podá. Je to zábava, vzrušenie, rozkoš a oddych. Sú však veci, ktoré chlapi pri sexe často potrebujú a sú vtedy spokojnejší.

Ženský orgazmus- to je kapitola sama o sebe a vám dámy asi ani nemusíme hovoriť, že nie každá žena už vnútorný orgazmus dosiahla. Avšak pre mnohých mužov je to v posteli priorita číslo jeden. Svoju ženu chcú urobiť a vidieť ako vzdychá od rozkoše. Cítia sa vtedy dobre, lebo to dokázali, lebo je partnerka spokojná a ich mužské ego je na správnom mieste.

Vzdychanie- tak ako ženy rady počujú, že je ich mužom dobre, u mužov je to rovnaké. Priam to potrebujú. Vzdychanie je sexy a vzrušujúce. Muža to rajcuje a dáva mu najavo vašu spokojnosť. Sú však aj ženy, ktoré sú ticho a spokojné naraz. Vtedy to odporúčame povedať dopredu, aby si dotyčný nemyslel, že je úplne nemožný.

Orálny sex- nie je to úplne nutné, ale keď si jeho penis vezmete do úst, verte, že je to preňho viac ako bonus. Predtým, počas sexu, po sexe. Hocikedy.

Buďte spontánna- muži spontánnosť milujú. Ste vonku a máte chuť rozdať si to? Vždy sa nájde miestečko, kde vás nikto neuvidí... Začnite so sexom prvá! Vyštartujte po ňom, sadnite si naňho a prosto ho pomilujte. Verte, že to určite ocení.

by Diamond, zena.pravda.sk

foto: tumblr, pinterest

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan