Móda|11.01.2017|17:04
BEZ VRSTVENIA TO NA JAR NEPôJDE!

PATRÍM MEDZI DETI ROKOV 90TYCH A TÁTO MÓDA TU UŽ RAZ BOLA. UŽ SME NOSILI TRIČKÁ NA TRIČKÁCH. DNES VŠAK TROCHA POSTÚPILA SMEROM K VÁBNEMU ZAMATU A PROVOKUJÚCEJ ČIPKE!

Na rovinu! Niektoré vyzerajú akoby sme sa ráno zabudli prezliecť po „zaujímavej“ noci. Omyl však môže byť pravdou. Aj keď ste sa váľali v otrhanom starom tričku, do roboty vykročte si s čipkou alebo zamatom!

...ale na tričku...

Šaty pripomínajúce zvodnú nočnú košieľku, no drobným pyžamkom veru nie sú. Sú určené do mesta, do práce, do školy – ide iba o to, akú kombináciu si Vaše srdce zvolí!

ČIPKA PROVOKATÍVNA, ČIPKA DO PRÁCE NA JEDNOFAREBNÉ TRIČKO ALEBO KOŠIEĽKU

Aj takto sa dá zladiť Basic tričko s výraznými a jemnými čipkovanými šatkami. K tomu lodičky, alebo zatiaľ skôr čižmičky a ide sa! Ako pani „noste sa“!

„ZZ“ – TO JE ZVODNÝ ZAMAT NA ROZTOMILEJ ŠATOVEJ KOŠIEĽKE

Roztomilé košieľkové šatičky v zvodnom a k tomu aj karmínovo-červenom zamatovom prevedení na priehľadnom tričku! I takto sa to nosí a bude nosiť – odteraz a po celú jar! Kombinácia, ktorej túto sezónu len máloktorá odolá...a možno aj máloktorý...

MILÉ PRIEHĽADNÉ MATERIÁLY NA ŠPORTOVOM TRIČKU S POTLAČOU – DO PRÁCE AJ DO ŠKOLY

Bez toho trička pod nimi, by sa do práce, či k poctivej študentke asi príliš nehodili. Vy ich na sebe musíte mať za každú cenu! Vrhnite sa teda na ne spolu so športovou kombináciou! ... a vyzerá to veru DOBRE!

Možno aj preto, že sa začala plesová sezóna, do butikov zaviala nová móda krásnych šatičkových kúskov pre bežné nosenie! Tá, ktorá tento rok plesovať v pláne nemá – si môže zamat, čipku, sifón, ći hodváb užiť do sýtosti aj bez bláznenia sa na parkete! V každom prípade TOTO JE NOVÉ SEZÓNNE MUST HAVE!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Monika Pekarovičová, Tumblr

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan