Showbiz|01.07.2014|14:21|VIDEO
 

Film “Blended” je v poradí už treťou komédiou, v ktorej si spoločne zahrali Adam Sandler a Drew Barrymore. Diváci už ich mohli vidieť vo filmoch “50 First Dates” a “The Wedding Singer.” 

Po katastrofálnom rande na slepo sa single rodičia Lauren (Barrymore) a Jim (Sandler) zhodnú iba na jedinej veci: že už nikdy nechcú jeden druhého vidieť. Každý z nich sa však spolu s deťmi rozhodne pre dokonalú rodinnú dovolenku. Ich nadšenie opadne vo chvíli, keď zistia, že apartmán v luxusom africkom safari rezorte budú po celý týždeň obývať spoločne.

Vo filme “Blended” si zahrali aj Joel McHale, ako Laurenin exmanžel, Mark a Wendi McLendon-Covey (“Bridesmaids”) ako jej najlepšia priateľka, Jen. Kevin Nealon a Jessica Lowe hrajú nadmieru romantický pár, tiež prázdninujúci v rezorte, a Terry Crews (“The Expendables 2”) bude na plátne rezortný spievajúci hostiteľ. 

Jimove dcéry si zahrali Bella Thorne, Emma Fuhrmann a Alyvia Alyn Lynd, Laureniných synov Kyle Red Silvestein a Braxton Beckham.

Film “Blended” režíroval Frank Coraci, ktorý so Sandlerom a Barrymore spolupracoval aj na filme “The Wedding Singer” a režíroval aj Sanderlove populárne komédie “The Waterboy” a “Click.” Scenár napísali Ivan Menchell a Clare Sera. Producentami filmu sú  Mike Karz, Adam Sandler a Jack Giarraputo, pričom Barry Bernardi, Josie Rosen, Tim Herlihy, Allen Covert a Steven Koren pracovali na postoch výkonných producentov.

V kreatívnom štábe pracovali kameraman Julio Macat (“Pitch Perfect”), architekt Perry Andelin Blake (“Here Comes the Boom”), strihač Tom Costain (“Grown Ups”) a kostýmová výtvarníčka Christine Wada (“Bridesmaids”).

Veľká časť filmu “Blended” sa nakrúcala v Južnej Afrike. Warner Bros. Pictures uvádza v spolupráci s Gulfstream Pictures/Happy Madison Production film “Blended”. Celosvetová premiéra filmu je naplánovaná na 23. mája 2014 a bude distribovaný prostredníctvom Warner Bros. Pictures a Warner Bros. Entertainment company. Na Slovensku film uvedie distribučná spoločnosť Continental film 3. júla 2014. 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan