Showbiz|07.07.2014|11:04|GALLERY
Blended: Výborný film na uvoľnenie

Máte za sebou ťažký deň a potrebujete skutočne "vypnúť"? Tak potom si určite choďte do kina pozrieť novinku Blended. Neprekonateľná herecká dvojica Drew Barrymore a Adam Sandler nenechajú vašu bránicu na pokoji počas celého, 117 minútového filmu.

 

Po katastrofickom rande na slepo sa slobodní rodičia Lauren (Drew Barrymore) a Jim (Adam Sandler) dokážu zhodnúť iba na jedinej veci: že už nikdy nechcú toho druhého vidieť. Obaja sa však prihlásia na fantastickú rodinnú dovolenku so svojimi deťmi. A tak sú zrazu na týždeň spoločne uväznení v apartmáne v luxusnom africkom safari rezorte.
Film “Blended” je tretím filmom na ktorom spolupracoval Sandler s Barrymore. Pár tvorili už aj v romantických komédiách “The Wedding Singer” a  “50 First Dates.”  
Vo filme si zahrali aj Wendi McLendon-Covey (“Bridesmaids”) ako Laurenina najlepšia kamarátka Jen a Joel McHale ako jej nespoľahlivý exmanžel Mark. Kevin Nealon a Jessica Lowe stvárnili postavy Eddyho a Ginger, prehnane romantického páru rovnako tráviaceho dovolenku v rezorte a Terryho Crewsa  (“The Expendables 2”) uvidíme ako spievajúceho hostiteľa v rezorte. Dan Patrick si zahral Jimovho šéfa, Dicka a Shaquille O’Neal jeho kolegu Douga.
Jimove dcéry si zahrali Bella Thorne, Emma Fuhrmann a Alyvia Alyn Lind. Kyle Red Silverstein a Braxton Neckham sa predstavia v úlohách Laureniných synov.

Po katastrofickom rande na slepo sa slobodní rodičia Lauren (Drew Barrymore) a Jim (Adam Sandler) dokážu zhodnúť iba na jedinej veci: že už nikdy nechcú toho druhého vidieť. Zhodou náhod a okolností sa však obaja, aj so svojimi deťmi, ocitnú na dovolenke v luxusnom africkom rezorte. A práve tu zistia, že sú si predsa len súdení. Počas týždňa zažijú neuveriteľné situácie, ktoré ich postupne zblížia a v závere filmu... Ale - to sa už dozviete, ak si tento film pôjdete pozrieť. 

Film “Blended” ponúkol dvom hviezdam šancu znovu vytvoriť ich mágiu na plátne a ešte aj rozšíriť ich romantický repertoár o situáciu, kde sú obaja slobodnými rodičmi Jim a Lauren. Práve to je scenár, s ktorým sa dokáže stotožniť množstvo divákov. Pri sústredení sa na živobytie a čo najlepšiu výchovu detí je hľadanie lásky omnoho komplikovanejšie, ako predtým. Zrazu pribudli rozvrhy voľnočasových aktivít, babysiterky, zákazy vychádzania a ťažké otázky. Priority sa zmenili. Už nejde iba o to, nájsť tú pravú osobu pre nás, ale nájsť niekoho, s kým si budú rozumieť aj deti. Často sa stáva, že sny a túžby dospelých sa dostávajú na posledné miesto, hovorí oficiálna správa a my s ňou môžeme iba súhlasiť. 

 

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan