Vzťahy|12.02.2015|21:05
BLÍŽI SA VALENTÍN – MÁME PRE VÁS ZOPÁR TIPOV !!!

Pre niekoho je to deň ako každý iný. Ráno vstanete idete do práce, potom ešte odbavíte nejaké tie povinnosti. Dáte partnerovi bozk na dobrú noc a hotovo.

Dnes bol Valentín? Na to ste úplne zabudli, pretože tento komerčný „sviatok lásky“ neuznávate. Lásku môžete svojej milovanej osobe predsa vyznávať každý deň a vo chvíľu, ktorú si vyberiete samé.

 

ALE ... sú tu aj INÍ! Tí, ktorých Valentín a jeho sila lásky láka!

Láka ich vyznať a dokázať partnerovi, ako ho milujú ... a prečo nie?! Pre takýchto milovníkov sviatku lásky tu máme zopár TIPOV, ktoré môžu zabrať !

Keď ste čerstvo zamilované ...

... svet je hneď krajší. Poznáte to. Každý deň sa tešíte, kedy HO zase uvidíte. Pocítite jeho vôňu a nehu. Bozky a ... . A práve pre zamilovaných má Valentín to zvláštne čaro.

Ale ako ho stráviť?

Prekvapiť svojho partnera hneď ráno? Alebo až večer intímnym posedením pri dobrom jedle? Ste nerozhodné?

Všetko má svoje pre a proti.


Keď ho prekvapíte hneď zrána!

 

Len čo sa prebudíte myslíte na to, že dnes je sviatok zamilovaných, že dnes vládne svetu červená. Čo tak poslať mu ráno sms, alebo mu zavolať ... nech vie, že ste nezabudli.

Jasné aj to je spôsob, ako začať „valentínovať“.

Poviete mu, ako ho zbožňujete. Dáte mu darček, a tak mu svoju lásku vyznáte na začiatku tohoto dňa.

 

Výhodou je, že partner bude okamžite vedieť, že ste nezabudli!

Spríjemníte mu celý deň. V práci bude na Vás myslieť. Bude vedieť, že má pri sebe niekoho, kto ho má naozaj rád. A takú, ktorá na lásku nezabúda.

 

Môže tu byť aj isté negatívum. Lásku „vyčerpáte“ v úvode dňa zamilovaných.

Vymizne akési vzrušenie a napätie – zabudla na mňa? Spomenie si, že dnes je Valentín? Prekvapí ma niečím? Toto je dávno „fuč“.

 

To najlepšie prichádza vždy nakoniec!

Od rána HO nechávate v tom, že dnes je zase deň, kedy máte veľa povinností a ste otrávená. A že je nejaký Valentín – a to čo je? Nič také nepoznáte. Pri množstve práce si na sviatok všetkých zamilovaných nespomienete.

Ale iba naoko.

Vy totiž čakáte až na večer. Keď sa Vaša milovaná polovička vráti z práce so zlou náladou, pretože ste si naňho nespomenuli ani len trápnou smskou. Fešák sa ale mýlil.

Na stole ho čaká VEČERA a malý darček! To je prekvapenie! Svet je opäť krásny a Vy sa vyžívate v tom, aký je rád, že má práve Vás!

 

... a keď si potom do postele nahodíte tú sexi košieľku, no nie je o čom.

 

Kde je potom tá nevýhoda?

Partner je od rána nahnevaný, že naňho nemyslíte. Nespomeniete si naňho ani len jedným milým slovkom a on Vám pri tom kúpil ten náramok, čo ste tak chceli. Svojou predstieranou zlou rannou náladou ste ho však od všetkého odradili a nakoniec Vám ho ani nemal kedy dať, keďže nenastala tá vhodná chvíľa.

No a po robote? Ani domov sa mu nechce. Vy ho síce čakáte s večerou a prekvapením, ale Vaša láska neprichádza ...

 

Nuž čo, 14. FEBRUÁR sa blíži! Vy ste stále nerozhodná ako ho stráviť?!

Možno Vám naše plusy a mínusy pomohli v ťažkom rozhodnutí. Choďťe do toho naplno! Lásku si užívajte! A nielen na Valentína, ale každý deň ... no keď už príde červený SVIATOK LÁSKY, skúste aspoň niečo malé vymyslieť. Trošku to medzi Vami „okoreniť“ !

 

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto zdroj: TUMBLR

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan