Móda|21.09.2016|17:28|GALLERY
Blysnite sa jedinečnými topánkami na jesennú sezónu

Výber topánok na nadchádzajúcu sezónu je obrovský a móda sa mení každý rok. Ak máte svoj obľúbený kúsok o ktorom si myslíte, že už je out-of-fashion, nezúfajte. Nemusíte ich hneď vyhodiť do koša alebo ich darovať. Je tu spôsob, akým je možný oživiť každý jeden „nudný“ pár na jedinečný kúsok.

 

Na detailoch záleží

V móde sa kladie veľký dôraz na detaily. Čím kvalitnejší kúsok, tým je viac prepracovaný. Vidíte to na rôznych doplnkoch, napríklad aj na kabelkách. Vlastniť kvalitné a jednofarebné topánky tvorí základ každého ženského šatníka.  Prečo by sa ale táto obuv nemohla stať šperkom vášho outfitu? Stačí ju len trošku „nahodiť“, a hotové majstrovské dielo ako z luxusného salónu je na svete. Na internete môžete nájsť návrhy a postupy ako na to, ale výsledok nemusí dopadnúť podľa vášho očakávania.

Zverte preto vaše topánočky do rúk odborníkov, ktorý vám do detailu ozdobia vaše obľúbené kúsky. Jedinečnosť a luxus – tieto vlastnosti budú niesť vaše boty po „úprave“. Ak nechcete zažiť faux pas v podobe, že oproti vám odkráča totožný pár topánok, zverte sa do rúk šikovnej slovenskej dizajnérky Janky, ktorá vám na objednávku vyčarí pôvabné črievičky, ktoré budú šité na mieru.

 

Štýlová a originálna vždy a všade

Každá žena by mala mať svoj vlastný štýl, bez ohľadu na to, čo diktujú veľké módne reťazce. Najnovšie vychytávky, ktoré vidíte na mólach by vám mali slúžiť ako inšpirácia. Dbajte ale na to, aby ste vždy boli originálne. Vaše oblečenie by malo odzrkadliť  vašu osobnosť. Každá žena má rada pozornosť a lesk, preto v sa týchto špeciálne ozdobených teniskách budete cítiť ako hviezda. Nielenže sa hodia k rôznym outfitom, ale sú aj nesmierne pohodlné. Perfektne sedia k obyčajným čiernym šatám alebo ich dolaďte k  svojmu športovo- elegantnému vzhľadu.

Vybehnite perfektne nahodená do mesta a nenechajte si doma svoje „nablýskané“ topánky na každú príležitosť.

Klaudia Fiolová

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan