Fashion & Luxury|03.12.2012|12:17|GALLERY
BRATISLAVSKÝ HRAD SA STAL LUXUSNÝM MÓDNYM MÓLOM.

Jesenné a zimné módne trendy predviedli značky Marmare Fashion Design, Avantguarde a tiež ALO Diamonds. Na módnej šou s názvom Red Carpet priamo na Bratislavskom hrade.

 

Red Carpet, čo v preklade znamená červený koberec, bol minulú stredu rozprestretý v priestoroch hradu. Módnu prehliadku zorganizovala agentúra Marmare agency. To čo je „in“ a čo sa bude nosiť túto jeseň a zimu predviedli skúsené modelky ale i nové tváre slovenského šoubiznisu.

 

Bola to pastva pre oči. Odprezentované boli nielen žensky elegantné večerné róby ale i luxusné doplnky a samozrejme najlepší priateľ žien, diamanty.

Úvod patril Ivane Marmare, ktorá zožala veľký úspech i v libanonskom Bejrúte. Jej nová kolekcia s názvom Brilliance zažiarila vo svetle reflektorov. Keďže zima je neúprosná a vie zájsť pekne pod kožu, bez kabátov či búnd by sme asi neprežili. Talianska značka Avantguarde predstavila svoju zimnú kolekciu, ktorá nielen zahreje ale je aj šik. No a vrcholom večera ako inak boli šperky z dielne ALO Diamonds.

 

Túto skvostnú prehliadku v netradičných priestoroch Bratislavského hradu moderovala riaditeľka Slovak Fashion Night Eva Jurinová, ktorá už vyše 15 rokov pôsobí v New Yorku. Modelkami stali I známe tváre slovenského šoubiznisu. Lívia Bielovič známa zo seriálov Pod povrchom či Nesmrtelní sa bravúrne zhostila tejto úlohy modelky. Veľmi elegantne a žensky predviedla extravagantné šaty z dielne Ivany Marmare. Na móle zažiarili aj modelka a štylistka  seriálu Panelák Jana Tomas a tiež moderátorka Fashion TV Jana Mutňanská..

Luxusnú prehliadku plnú krásnych žien a zaujímavých večerných rób si nenechali ujsť nielen známe tváre slovenského šoubiznisu ale i hostia zo zahraničia.

Stiahni si novembrové číslo cez iTunes a pozri si video z módnej prehliadky:

https://itunes.apple.com/us/app/womanman-magazine/id573535864?ls=1&mt=8

 

 

autor Forografií: Patrik Ratajský

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan