Buďte kráľovnou silvestrovského večera!

Poznáte to, koniec roka už klope na dvere a vy sa s ním chcete dôstojne rozlúčiť. A navyše ten nový privítať vo veľkom štýle, krásne upravená, oblečená a v spoločnosti skvelých priateľov. My máme pre Vás niekoľko tipov ako počas silvestrovského večera zabodovať a byť tak stredobodom pozornosti. Riaďte sa nimi a všetci okolo vás stratia dych!

Hovorí sa, ako na Nový rok, tak po celý rok. Ak preto chcete počas ďalších 365 dní oslňovať všetkých navôkol, prečítajte si návod, ako na to! Najskôr však musíme zdôrazniť, že každá žena je svojím spôsobom pekná, iba musí vedieť svoje "tajné" zbrane využiť a zistiť, ako svoju krásu čo najlepšie zvýrazniť. 

Počas Silvestra si môžete dovoliť odvážnejší makeup ako obvykle, pretože ten deň je dostatočne slávnostný na to, aby ste "svietili" na každom kroku. V prvom rade je veľmi dôležité, aby ste aspoň dva dni pred dňom D venovali svoju pozornosť pokožke. Nesmiete zabudnúť na hydratáciu zvnútra, aj zvonku, dostatok spánku a vitamínov. Pleť sa vám odvďačí krásnou farbou a bezchybným vzhľadom. Predpríprava na samotné sviatočné líčenie je na prvom mieste, pretože iba tak dosiahne stopercentný efekt!

 

Lesk, lesk a ešte raz lesk!

To, čo žiari, nezostane bez povšimnutia. Preto aj váš silvestrovský look musí byť neprehliadnuteľný. Ak ste si sa na vodeodolný makeup /pretože na Silvestra tečie šampanské potokom/ naniesli fixačný púder, už nič vám nebráni k tomu, aby ste svoje oči rozžiarili tými najligotavejšími tieňmi, aké nájdete. Stavte na farby, ktorými sa bežne nelíčite, napr. na oranžovú, tyrkysovú, modrú či fialovú, jemnejšie a tmavšie odtiene pekne splynú a oči môžete ešte skrášliť trblietavými flitrami alebo ligotavou očnou linkou. Ak to preženiete v hornej časti tváre, dole musíte naopak ubrať. Preto stačí, ak si pery pretriete jemným leskom pleťovej farby alebo matným rúžom.

 

Už vám nič nestojí v ceste, aby ste boli tou najkrajšou divou silvestrovského večera. Stačí už len zvoliť zvodný outfit, neodolateľný parfum, topánky na vysokých opätkoch a nezabudnite si vziať so sebou aj žiarivý úsmev, pretože ten strhne na seba všetky pohľady.

 
Video 
 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan