Culinary|27.11.2018|17:04
Burger King sa ospravedlňuje slovami „prepáč mekáč“

Burger King vtrhol na slovenský trh ako víchor a rozdúchal oheň nielen pod grilom, ale aj na gastro scéne.Milovníkov rýchleho občerstvenia pozýva na špeciálne #PREPACMEKAC menu. Hamburgery pre skutoč­ných rebelov si tak môžeš prísť vychutnať do novootvorenej prevádzky v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall.

Pravý americký fast food dorazil na Slovensko a prináša legendárne hamburgery s mäsom grilovaným priamo na ohni. Burger King nene­chal nič na náhodu a úvodnou po­nukou láka najväčších hladošov.

 

Kráľ je len jeden, panovnícke žezlo už prevzal v Bory Mall


Burger King otvoril svoju prvú pre­vádzku v nákupnom centre Bory Mall a do konca roka pribudne ďal­šia v Avione. Uvádzacie menu dosta­lo názov #PREPACMEKAC a obsahu­je klasické Whopper menu s ďalším Whopper hamburgerom zadarmo. Dobrou správou je, že bude v ponu­ke až do konca roka 2018. Skôr ako navštíviš Burger King, pri­prav sa na veľkolepú kráľovskú hos­tinu. Okrem #PREPACMEKAC menu sú v ponuke totiž aj ďalšie hovädzie či kuracie hamburgery. K tomu svieže wrapy a šaláty, chrumkavé snacky a dezerty, ktorým len ťažko odolať. Kráľ myslí aj na ľudí, ktorí sú radi sami sebou a vďaka koncep­tu „Be your way“ si môžu zostaviť hamburger podľa svojej chuti. V ne­poslednom rade nezabudol ani na tých najmenších, ktorí si v detskom menu vždy nájdu nejaké prekvape­nie.

 

Vyhraj Whopper na rok zadarmo

Vychutnaj si Burger King ako sku­točný rebel a navyše môžeš hraťo Whopper na celý rok zadar­mo. Stačí, keď sa odfotíš, ako dr­žíš hamburger s kráľovským ges­tom a fotku nahráš na Instagrams #PREPACMEKAC.  Súťaž začína 23. novembra a bude trvať do konca roka 2018. Viac in­formácií o súťaži je na FacebookuBurger King Slovensko.

V novom roku plánuje Burger King otvoriť ďalšie štyri prevádzky.„V rozširovaní siete budeme pokra­čovať. Postupne chceme Burger King priniesť zákazníkom po celom Sloven­sku,“ uvádza Daniel Ryška, riaditeľ Burger King pre Českú republiku a Slovensko. Tešiť sa môžete aj na sezónne akcie a pripravovanú mo­bilnú aplikáciu s množstvom výhoda zliav pre verných zákazníkov.

 

foto: archív redakcie / Burger King

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan