Byť krásnou

Dokonalá postava je snom každej z nás. Ako ju dosiahnuť?

Krabičková diétka

Stravovací program eDiéta nie klasická forma diéty, je to program, ktorý vedie k zmene životného štýlu. Spája v sebe zdravé chudnutie a zároveň vzdeláva v oblasti správneho stravovania. eDiéta funguje formou donáškovej služby, teda ušetrí vám množstvo času, ktorý môžete využiť omnoho efektívnejšie. Aj vďaka tomu, že budete mať pravidelný prísun zdravej potravy máte vysokú možnosť zlepšiť svoj zdravotný stav a prevenciu voči civilizačným chorobám.

Pokiaľ máte záujem, neváhajte a vyskúšajte. eDiéta vôbec nie je finančne náročná, jeden deň komplet stravy vychádza na 9,90 eur.

Trošku si trsneme

Sympaťák a novopečený otecko Laci Strike spojil pozitíva eDiéty s novým tanečno-cvičebným štýlom, ktorý sa zrodil priamo v jeho Street Dance Academy. Dali jej meno Densa. Od tej doby škola nie je výsadou len detí, ale aj ich mamičiek a všetkých, ktorí majú potrebu sa hýbať a vyformovať svoje telo.

Proti pomarančom

Pokiaľ aj vy máte problém s pomarančovou pokožkou, ako sa prezýva celulitída, máme pre vás dobrú správu. Aj keď si myslíte, že boj s ňou je už vopred prehratý, nie vždy to tak musí byť. Výsledok boja proti nej záleží najmä od stupňa celulitídy, ktorú máte. Prvý stupeň je viditeľný iba pri stlačení pokožky prstami, pri druhom sa objavujú drobné nerovnosti na pokožke pri jej napnutí, či pri sedení na tvrdom povrchu. Tretí stupeň sa vyznačuje viditeľnými nerovnosťami pokožky bez ohľadu na okolnosti a štvrtý je sprevádzaný hrubými nerovnosťami. Poškodenie pokožky pri tomto stupni je už nezvratné a je typické najmä pre ženy po 40-ke.

Na liečbu celulitídy neexistuje jeden účinný liek, skôr kombinácia viacerých postupov. Ako iste tušíte, prím aj tu hrá zdravá strava a dostatočný pitný režim. Pitný, neznamená kávy, čaje a alkohol, ale čistá voda a bylinné zápary. V kombinácií so zdravým pohybom, masážami a správnym kozmetickým prípravkom – napr. Body Buffing Scrub peeling od Herbalife, môžete dosiahnuť uspokojujúce výsledky a zbavenie sa pomarančovníka. Treba len vytrvať – a to je niekedy najťažšie, že?

Kokosom ku zdraviu a krásnej pleti

Iste ste už aj vy v obchodoch videli kokosový olej – lenže čo sním?  Pokiaľ ide o Bio panenský kokosový olej získaný zo surovej dužiny zrelých kokosov, ktorý nie je počas výroby tepelne spracovaný tak ho môžete využiť nielen na konzumáciu, ale aj pri skrášľujúcich rituáloch. Výhodou kokosového oleja je totiž nulový obsah cholesterolu a zázračne znižuje prejavy starnutia! Olej je navyše miláčikom svetových kuchárov – pretože je stabilný aj pri vysokých teplotách na vyprážanie a samozrejme aj pečenie. Kokosový olej naše telo veľmi ľahko spracúva a poskytuje mu množstvo energie, má neporovnateľne menej kalórií a obsahuje kyseliny pôsobiace proti vírusom, kvasinkám, baktériám a plesniam. Jeho konzumácia stabilizuje hladinu cukru v krvi a znižuje záťaž nadobličiek, ktoré sú zodpovedné aj za tmavé kruhy okolo očí. Pokiaľ vás olej svojou vôňou zvádza tak, že by ste sa v ňom najradšej celé vykúpali, pokojne tak urobte. Kokosový olej môžete použiť ako telové mlieko, olej do kúpeľa či pleťový olej. Dobre sa rozotiera, vstrebáva, príjemne vonia a má na pokožku priam zázračný vplyv. Podľa dermatológov je ideálny pre suchú a poškodenú pokožku, pretože jeho zloženie je podobné tukom našej pleti.

Do kabelky pod zub

Možno ste sa už aj vy stihli poddať chutnej a najmä zdravej špalde, tak máme pre vás zdravý tipy. Silouette špaldové RACIO dokážu rýchlo zahnať hlad a ako bonus vám upravia trávenie a črevnú peristaltiku. To sa pozitívne odrazí na imunitnom systéme a správnej duševnej pohode.

Priemerná predajná cena: 0,69 € / balenie 100 g

 

by Ethel Grappa 

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan