Móda|28.03.2019|12:39
Byť neodolateľný za každých okolností

Keď ich majú na sebe v kombinácii s parfémom, naše zmysly pracujú. Takí sú naši chlapi v sakách doplnených o elegantné hodinky!

Ich výber je obrovský. Každý nájde to pravé, v ktorom mu tá “pravá” neodolá. Elegantné? Športové? Hlavne, nech je vďaka nemu ženská fantázia hravá!

Ani sviatok mať nemusí a hneď mu k tej kvalitnej košieľke zakúpite aj tie elegantné pánske hodinky. Za výnimočnú cenu spolu s inými doplnkami, dokonca aj so zážitkovými pobytmi, vytvoríte niečo výnimočné! K jeho výnimočnému štýlu, ktorý patrí k novej luxusnej pánskej košeli!

Hodinky, to už dávno nie je len predmet slúžiaci na ukazovanie času. Hodinky sú niečo viac, sú jedinečným a osobným predmetom, ktorý mnohokrát drží cenné spomienky. V neposlednom rade je to tiež módny doplnok, ktorý vyjadruje váš vkus, váš štýl a reprezentuje vás v spoločnosti. Preto je dôležité vedieť si vybrať ten správny kúsok.   

Tzv. oblekovky by nemali byť vôbec vulgárne. Môžete ich pritom nosiť nielen do práce či k večerným udalostiam, ale výborne doplnia váš outfit aj v prípade bežných aktivít. Väčšina ľudí preto preferuje tenké hodinky, ktoré sa dajú v prípade potreby skryť pod rukáv košele. Puzdrá týchto modelov zväčša neprekračujú výšku niekoľkých milimetrov. Najčastejšou voľbou materiálu puzdra býva pozlátený kov žltým zlatom, no popularite sa tešia aj kúsky z ružového a bieleho zlata. Dôležité je, aby farba puzdra korešpondovala s farbou manžetových gombíkov (ak nejaké nosíte).

Čo určite v pánskom šatníku nesmie chýbať je čierne sako. Čierne pánske sako vyrieši nevyriešiteľné. Čierna ulahodí každej postave a správny strih a štýl i posviatočným kilám navyše. V tomto majú muži jednu obrovskú výhodu oproti ženám. Nemusia si každý večer lámať hlavu nad tým, čo si na seba oblrčú nasledujúci deň do práce. A nejde tu len o každodenné oblečenie, muži sa nikdy netrápia tým, ako sa obliecť na ples, svadbu či inú udalosť.

 

 

foto: archív WM

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan