Domácnosť|14.10.2017|14:40
„Carry-on bag“ – čo si vziať a čo nechať doma „spať“?

Cestovanie je vášeň, splnený sen, ale máme obmedzený rozpočet! Preto si dnes musíte pre svoj let zvoliť carry-on bag. Máme pre vás rady a tipy, ako pri jej balení nezlyhať.

„DVOJO DLHÝCH JE VIAC AKO DESAŤ KRÁTKYCH“

Najmä, ak cestujete na jeseň. Zbytočne so sebou vláčite 10 obtiahnutých topov a tielok. Ušetrite priestor pre praktickosť a komfort na cestách. Dve tielka sú akurát. Ďalšie miesto venujte mikine, bundičke a rifliam. Jednu túto kombináciu už majte počas chladných dní na sene – ušetrite vzácnym „carry on priestorom“.  Keď sa ochladí, keď zmoknete, vtedy ich využijete. Osem topov vás neochráni pred podvečerným chladom nočných ulíc, no za to jedna praktická bundička už áno!

„JEDNY NA POHODLIE V LIETADLE, DRUHÉ NA VÁŠNIVÚ NOC A K NÍM PÁR DO ZÁSOBY“

Nohavičky milé dámy! Do lietadla a na cesty zvoľte komfortné „bombarďáčiky“. Keď budete prestupovať, keď vymeníte lietadlo za vlak, či autobus, vtedy vám môžu zahriať pozadie, aby ste boli v noci fit. Ak musíte čakať na lavičkách, tango nohavičky neohrejú a neochránia jemné ženské krivky. A na verejné toalety? Iba bombarďáky! Pre istotu si zoberte z každého druhu po dvoch. Na hygiene intímnych partií šetriť netreba, aj keď priestorom v malej carry-on bag áno.

„Z KAŽDEJ JEDNA PODĽA PRIANIA“

Podprsenka nech je čierna, telová a farebná. Nesmrteľná trojkombinácia na všetko a pod všetko!

„JEDNY SEXI TAM EŠTE HODÍTE“

Jedny malé čierne. Nie nadarmo sa tak nazývajú praktické koktejlky. Zaberú minimum priestoru a vykúzlia z vás maximum! K tomu sandálky alebo lodičky. Nebojte sa! Do malej tašky na cesty sa ešte vopcháte.

„MAKE UP FOR EVERY DAY A JEDEN ČERVENÝ K TOMU“

So stokilovými zásobami líčidiel sa vopred rozlúčte. Stačí jeden make up, líčenka, riasenka, telový tieň a na šialenú noc v „New Yorku“ červený rúž.

„MINIMUM PRE MAXIMÁLNE POUŽITIE“

Jedna návšteva drogérie vyrieši obrovské šampóny, spreje a parfémy. Jednoducho siahnite po malých cestovných baleniach zubných pást, šampónikov aj krémikov.

Minimalizmus je IN a cestovanie s carry-on bag tiež! Tak prečo nevyužiť tento trend? Spolu s WomanMan magazine „vykryjete“ všetky diery v malej batožinke so sebou a stane sa vašou najoblúbenejšou praktickou carry-on!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: www.pinterest.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan