Móda|30.06.2017|14:32|GALLERY
Centrum Bratislavy ožilo módou

Centrum mesta opäť ožilo módou. Pod názvom MÓDA V MESTE ponúkli Bratislavské módne dni by Mercedes -Benz   28. júna 2017 veľkolepú módnu šou na Hlavnom námestí v Bratislave.

Počas hodinovej prehliadky pripravili organizátori prierez módnymi kolekciami na aktuálnu letnú sezónu od desiatky módnych tvorcov a značiek. Na móle nechýbali kolekcie pre deti, ženy, ale i doplnky, ktoré ženy milujú. Slovensko už tradične zastupovali  osvedčené návrhárky ako Veronika Hložníková, Michaela Ľuptáková, Veronika Kostková ale aj zaujímavé spolupráce ako napríklad spojenie šperkov SOFIA Jewelry s plavkami Relleciga.

Finalistky súťaže Miss Slovensko predviedli kolekciu Hellenski by Ema Klein. Premiéru mala tvorba mladej návrhárky Lucie Kirinovič. Exkluzívnym zahraničným hosťom bola známa návrhárka Alice Abraham z Česka. O vlasy modeliek sa postaral dlhoročný partner podujatia, Salón DNJ.

To všetko mali možnosť vidieť návštevníci centra Bratislavy počas dňa na vlastné očí. Letná časť projektu Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz je špecifická tým, že na ňu majú diváci bezplatný vstup. „Našou snahou bolo priniesť módu späť do centra mesta a myslím si, že sa nám to za tie roky už aj podarilo,“ hovorí Mária Reháková, organizátorka projektu  Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz.

Tie najkrajšie modely z prehliadky si môžete pozrieť v galérii.

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan