Media|01.08.2018|11:40
Clean Bandit a prvá ÓČKO party na Slovensku

Fanúšikovia populárnej hudobnej stanice zažijú nezameniteľnú ÓČKO PARTY po prvý krát na Slovensku. Na pódiu sa objavia slovenský DJ Mairee a známy český DJ Roxtar. Očakávaným hudobným hosťom bude aj známa britská skupina CLEAN BANDIT udávajúca aktuálny trend v popovej hudbe.

 

Hudba skupiny Clean Bandit prináša strhujúce spojenie elektropopu, tanečného popu, klasického crossoveru i vážnej hudby. Trio okamžite zaujalo debutovým albumom New Eyes z roku 2014. Singel Rather Be (feat. Jess Glynne) ich v roku 2014 vystrelil na najvyššie priečky svetových hitparád a predajov.

Clean Bandit vo svojich piesňach prinášajú množstvo zaujímavých vokálnych spoluprác. Podľa obrovskej sledovanosti videoklipov, ktorá sa v súčasnosti dostala cez tri miliardy zhliadnutí, publikum "Čistotného Banditu" miluje snáď všetky "jeho" rádiové hity. Svedčia o tom takmer dve miliardy videní skladby Rockabye s hlasmi rappera Seana Paula a speváčky Anne-Marie, alebo napríklad aj pieseň Symphony so švédskou speváčkou Zarou Larsson, ktorú si diváci vypočuli viac ako 650-miliónkrát. Piesne Clean Bandit sú známe aj zo slovenského rozhlasového éteru.

Clean Bandit priebežne zverejňujú dokonalé popové single a aktívne koncertujú. Hudobní kritici ich dlhodobo označujú za výrazných tvorcov hitov a oceňujú prekračovanie bariér medzi žánrami. Vydanie druhého albumu má skupina vraj v pláne v tomto roku.

 

Nenechajte si ujsť 9.augusta v Zámockom parku v Seredi túto skvelú letnú akciu pod holým nebom.

 

zdroj @Ocko TV, mesto Sereď

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan