Media|10.08.2018|16:05
Clean Bandit vystúpil prvý krát na Slovensku

Mesto Sereď zažilo farebnú show.

Skupina Clean Bandit odohrala svoju premiéru v Seredi. Málokto čakal, že práve toto mesto bude hostiť také veľké hudobné mená. O to vačším prekvapením bola farebná a veľkolepá show, ktorú odohrali v 15-tisícovom mestečku v okrese Galanta. Faúšikovia skupiny ale zostali sklamaní, keď sa na pódiu neobjavila hlavná aktérka skupiny, violončelistka a speváčka, Grace Chatto. Na pódiu namiesto jej odspievali tie najznámejšie pesničky menej známe tváre ako hustlistka Stephanie Benedetti a speváčky Yasmin Green a Kristen Joy

Koncert otvorili najobľúbenejšou skladbou skupiny Symphony, kedy spievalo celé publikum. Šou pod holým nebom neskôr rozprúdili aj ďalšími veľkými hitmy ako Tear, Rockabye, I Miss You alebo novinkou Solo. Hlavné aktérki večera vyčarili naozaj skvelú atmosféru a ich energia nemala konca kraja. Niet preto divu, že sa Amfiteáter v Seredi naplnil a ľudia si užili nie len koncert formácie Clean Bandit, ale aj Očko party.

V rámci podujatia IN CASTLE vystúpia v najbližších týždňoch v Seredi aj ďalšie svetové hviezdy, konkrétne fínska Apocalyptica (17.8.), americká rocková kapela Papa Roach (21.8.) a kráľovná glam rocku Suzi Quatro (27.8.).

Klaudia Fiolová

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan