Vzťahy|05.03.2015|22:13
Čo hľadať za tým, keď muža vzrušuje súlož vlastnej ženy s iným mužom

Na svete je obrovské množstvo úchyliek, niektoré sú úplne v poriadku, iné sú na zamyslenie a ďalšie zasa hraničia so zákonom. Ostaneme v rovine vzrušenia a tých na zamyslenie. Čo teda hľadať za tým, keď muža vzrušuje súlož jeho vlastnej ženy s iným mužom, sme sa pýtali psychológa.

Možno sa to zdá byť zvláštne, ale takéto požiadavky sú veľmi časté a väčšinou ich vyžadujú bohatí muži pre svoje manželky, ktorým sa nemôžu vždy stopercentne venovať. Svoje o tom vie aj Erik, ktorý sa živí ako masér. Klientkou bola žena. Panička bohatého muža. Ten mal svoj vlastný biznis, kopec práce a zjavne na ňu len málo času. Preto ho požiadal o to, aby jeho žene urobil dobre. So všetkým, čo k tomu patrí. A nech to urobí rovno pred ním.

Psychológ Dr. Tibor Hrozáň za tým vidí pôsobenie dnešnej doby na psychiku človeka a na jeho zmysly. „Toto je pomerne častá voľba pri výbere na porno stránkach. Jednoducho sa to na západe často kupuje ako darček pre ženu- napríklad poriadna súlož od poriadneho chlapíka. Chcú to aj ženy aj muži, robí to táto doba,“ hovorí Dr. Hrozáň.

Podľa neho ide navonok o zvláštnosť jednotlivého páru, myslí si však, že je to znak rozpadu individuality človeka. Na úkor toho, že sa na piedestál dáva pudovosť. Je to dôsledok zotročovania človeka v modernej dobe.  

Zamyslel sa však aj nad inými vysvetleniami. „Chce jej poskytnúť zážitok, ktorý by jej on nedal, je príjemné zažívať v sexe a erotike nové veci, objavovať ich. Obaja partneri možno podvedome nasledujú trendy čoraz väčšej skupiny ľudí, padajú morálne a etické zábrany v dnešnej modernej spoločnosti. Spoločnosť v 21. storočí vytvára v partnerskom správaní nové, iné normy, ako platili posledné roky,“ dodáva.

Uvoľnenejšia a liberálnejšia doba žiaľ často vytvára pocit, že je už všetko normálne. Opísaná úchylka iste patrí ešte medzi tie tolerovateľné, čo však tie, ktoré sa už prudko dotýkajú iných ľudí!  

by Diamond

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan