Media|27.06.2018|13:56
Čo si v lete obliekajú známi slovenskí blogeri?

Slnečné letné mesiace väčšinu z nás motivujú k tomu, aby oprášili svoje kufre a odcestovali za dobrodružstvom za hranice našej republiky. Inak tomu nie je ani v prípade slovenských blogerov, ktorí aj na potulkách svetom myslia na to, aby boli štýlový. Netreba však zabúdať na to, že svoje čaro majú aj zákutia Slovenska.  

Známy slovenský fotograf Adam Suchánek sa síce blogovaniu venuje len krátko, no o to inšpiratívnejšie sú jeho outfity. Spolu s rodinkou si to pred pár týždňami namieril na čarokrásny grécky ostrov Santorini. Rozťahané tričko Adam vymenil za štýlovú polokošeľu od Le Premier a svoj štýlový letný outfit doplnil slameným klobúkom.

Milovníčka farieb Lenka neostala svojej povesti nič dlžná ani v Madride. Väčšina z nás počas dovolenky myslí najmä na pohodlie. Outfity tejto blondínky sú však dôkazom toho, že stačí jednoduché biele tričko skombinované s farebnou sukňou a môžete vyzerať, ako vytrhnuté zo seriálového Sexu v meste.

Módna blogerka roka 2015 si to ešte v máji namierila do neďalekej Budapešti. Pri pohľade na fotky rodáčky zo Žiliny možno budete mať pocit, že sledujete minimálne zábery z uličiek Paríža. Linda nás už dlho prekvapuje tým, ako dokáže na prvý pohľad jednoduché kúsky premeniť v elegantné outfity ako zo žurnálu.

Blogerka Simona Škodová trávi väčšinu času so svojim priateľom a leto si zatiaľ spoločne užívajú doma na Slovensku. Pri pohľade na spoločné fotky tohto mladého páru treba uznať, že ani doma týmto dvom nič nechýba. Jakub aj vďaka svojej priateľke začína prichádzať na chuť móde, dokonca sa nechal ukecať na elegantný outfit od Le Premier.

Veľký milovník módy je aj Peter. Vášnivý cestovateľ na svojom profile strieda fotky z jednej metropoly za druhou. V uliciach Paríža tento mladík vyzeral ako rodený Francúz, aj vďaka svojmu elegantnému outfitu, čím dokázal, že aj mladí ľudia môžu podobné kúsky nosiť bez obáv.

Blogerka Janka svoje bláznivé outfity prevetrala až v ďalekom New Yorku. V povinnej zastávke všetkých fashionistov sa rodáčka z Nitry ukázala aj v takomto odvážnom outfite, ktorý by možno v našich uliciach ostal nepochopený. Leopardí vzor buď milujete, alebo nenávidíte, v móde však vždy bol aj bude!


 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan