Vzťahy|11.03.2015|00:10
Čo skutočne znamenajú erotické sny

Každý z nás už mal niekedy erotický sen, po ktorom sa zobudil v rozpakoch, možno navnadený alebo s pocitom, že to bolo skutočné. Často sa mnohí čudujú, ako a prečo sa do ich sna dostal ten a ten človek. Čo teda naozaj erotické sny znamenajú?

Naše libido funguje aj v noci. A sny by mali byť odrazom toho, ako je naše podvedomie ovplyvnené realitou. Sexuologička z Ústavu erotického umenia a vedy v Los Angeles pre prevention.com porozprávala, čo niektoré sny znamenajú.

Milovanie s cudzou osobou- nejde o žiadnu túžbu po nevere. V skutočnosti ide o to, že iba obdivujete istú časť charakteru tej osoby. A to, že sa s ním vyspíte znamená len to, že po takej vlastnosti túžite.

Keď túžite po šéfovi- sex so šéfom má vtipný základ. V reálnom živote sa s ním naozaj túžite zblížiť, ale po myšlienkovej rovine. Chcete mu ukázať, že pracujete dobre. Ale žiadna intimita.

Sex na verejnosti- ten znamená, že ste boli v poslednej dobe terčom nejakej nepríjemnej poznámky. Niekto pravdepodobne rýpal do vášho vzťahu.

Sex s celebritou- máte chuť sa sebarealizovať. Skúste na sebe zapracovať, prihláste sa do nejakého kurzu, začnite cvičiť, častejšie sa stretávajte s priateľmi alebo rodinou.

V posteli s ex- sen, že sa milujete s bývalým nie je bohviečo. Avšak nemajte obavy, nechcete ho späť ani neznamená nič prevratné. Buď máte medzi sebou niečo nedoriešené alebo ste len zabudli na jeho sviatok, prípadne mu niečo vrátiť.

by Diamond, zena.centrum.cz

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan