Showbiz|19.04.2018|10:18
Cvičenia, ktoré pomohli státisícom žien!

Pravdepodobne ani vy nemáte každý deň čas zacvičiť si - množstvo povinností, domácnosť, rodina... Maďarská odborníčka Andrea Kristonová však vytvorila cvičebnú metódu, ktorej môžete venovať pár minút a pomohla už státisícom žien. Prečítajte si o nej viac!

U našich maďarských susedov je to MEGA hit.
Kristonovej intímny telocvik umožňuje, aby sme sa dokázali rozvíjať v oblasti, ktorá bola doposiaľ tabuizovaná. Metóda Andrey Kristonovej vyliečila v priebehu posledných tridsiatich rokov státisíce žien. Mnohým sa zlepšil zdravotný stav, začali sa cítiť dobre vo svojej koži v každej fáze života. Začali naplno prežívať svoju sexualitu. Vďaka cvičeniu sa narodilo niekoľko sto bábätiek.

Vďaka sérii cvikov v knihe Kristonovej intímny telocvik sa môžeme zaručene dopracovať k silným „spodným“ svalom. Zaradením niekoľkominútového cvičenia do nášho denného programu a uvoľnením emočných blokov môžeme dosiahnuť zlepšenie, či dokonca môžu úplne zmiznúť príznaky.

Tu sú overené výsledky Kristonovej intímneho telocviku:

• Za účasti lekárov sme meraním s prístrojmi dokázali, že po 10-týždnovom cvičení sa u žien dosiahlo zosilnenie svalov zvieračov o 132%.
• U 93% žien sa zastavilo nechcené unikanie moču, zapríčinené slabým svalstvom.
• Po skončení cvičení sa zvýšilo sebahodnotenia 96% žien.
• U 48,7% žien sa zmiernili menštruačné kŕče.
• U 85% žien a mužov sa stratili príznaky hemoroidov.
• V82% cviky pomohli pri poklese močového mechúra.
• Pravidelné cvičenie prispieva k zvýšeniu vitality a chuti do života.
• Výrazné zlepšenie sme dosiahli pri troch typoch inkontinencie, ako aj pri zlepšení sexuálnych funkcií.

Mnohé ženy asi nemajú na seba príliš veľa času – zamestnanie, domácnosť, rodina... Napriek tomu sa Kristonovej intímny telocvik (KIT) oplatí zaradiť do denného programu na niekoľko minút, podobne ako umývanie zubov.

Andrea Kristonová ponúka v knihe najskôr cviky pre harmonickú tvár – gymnastiku tváre, cviky na hrdlo proti chrápaniu, uvoľnenie tváre. Ďalšia kapitola je venovaná ochrane poprsia, súčasťou je séria intenzívnych cvičení na udržanie pŕs a omladenie pŕs.
3.kapitola knihy Kristonovej intímny telocvik ponúka praktiky na uvoľnenie menštruačných kŕčov. A napokon 4.kapitola, ktorá je základom knihy – intímny telocvik. Andrea vysvetľuje, ako postupovať s cvičeniami. Dokonca pridáva intímny telocvik pre mužov a tréning detí.

Milan Buno, literárny publicista

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan