Móda|22.11.2014|12:30|GALLERY
Dámy, nahoďte oblek!

Na módnych akciách, spoločenský udalostiach či rôznych prehliadkach sa čoraz častejšie ukazujú dámy v oblekoch. Aj my vám teda radíme, nahoďte oblek!

"Suit up!" Kto by nepoznal legendárnu hlášku ešte legendárnejšej postavy, Barneyho Stinsona? Jeden z hlavných predstaviteľov obľúbeného seriálu, Ako som spoznal vašu matku, takmer celých deväť sérií strávil v obleku. Niet sa čomu čudovať. Veď ruku na srdce, ktorá by sa neotočila za fešákom v dobrom obleku? Tento odev ale už dávno nie je výsadou len pánov. Zapôsobiť v ňom môžu aj ženy!

 

Nie je nič viac trendy, ako si vyraziť na udalosť v nohavicovom kostýme. Že ste to ešte neskúšali? Blíži sa obdobie vianočných večierkov, tak máte jedinečnú možnosť to zmeniť a zažiariť. Je jedno, či zvolíte celý čierny outfit, alebo stavíte na výraznejšie kúsky. Je to tento raz len na vás! Ale máme aj pár odporúčaní.

Ak máte nohavice bedrové, určite si vyberte len dlhé saká. Nikoho neohúrite vytŕčajúcim bruškom. Ani ak ho máte vyšportované. Ak však máte nohavice s vyšším pásom, môžete voliť aj kratšie modely.

Rovnako dôležitý je aj výber doplnkov. Tentokrát môžete vyraziť aj bez nich. Keď sa vám predsa len nejaký žiada, siahnite radšej po jemných šperkoch. Napríklad po retiazkach. A čím dlhšie, tým lepšie. Dať si môžete aj viacero náhrdelníkov v rôznych dĺžkach. Nosíte radšej výraznejšie doplnky? Vyberte si teda zaujímavé náušnice, ale v tom prípade už žiadnu inú bižutériu si nedávajte.

Posledná, ale najdôležitejšia rada: zabudnite na košeľu! Tentokrát sa jedná o párty outfit, nie kancelársky, takže svoje prednosti môžete trochu aj poodhaliť.  Ak sa bojíte "nehody“, aj tomu sa dá predísť. V každom dobrom obchode so spodnou bielizňou môžete zohnať pásky, ktorými si okraje obleku prilepíte na telo.  

A zostáva už len vybrať zaujímavé lodičky, správnu kabelku a hurá na párty!

 

by R

zdroj fotografií: hm.com, ffmoda.com, zara.com, mango.com, instagram.com/emily ratajkowski, pinterest.com/inspireme, sita.sk

 

 

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan