Vzťahy|05.03.2015|08:17
DÁMY, NÁŠ SVIATOK SA BLÍŽI! ČO O ŇOM PREZRADIA KVETY, KTORÉ VÁM DÁ?

DEŇ ŽIEN UŽ KLOPE NA DVERE. 8. MAREC TU MÁME O PÁR DNÍ. ZVYKNE VÁM VAŠA POLOVIČKA DAROVAŤ KVETY? PREČO NIE?! MUŽI S KRÁSNOU KYTICOU V RUKE SÚ SEXI! TENTO ROMANTICKÝ DARČEK BUDE VŽDY IN! AJ KEĎ SA HOVORÍ „DAROVANÉMU KOŇOVI NA ZUBY NEPOZERAJ“ POZRIME SA NA TO, ČO VÁM CHCEL TÝMTO DARČEKOM PARTNER POVEDAŤ!

AJ KVETY MAJÚ SVOJU REČ! PREZRADIA O PARTNETOVI VŠETKO!

Nežné, voňavé, oku lahodiace i na dotyk príjemné. Taká je sila kvetov. Navyše majú ešte jednu významnú moc, symbolicky vyjadria veľa! Ľubi Vás, alebo neľúbi?

ČO O ŇOM PREZRADIA RUŽE

Jedna ruža, dve ruže. Slová z piesne, no možno by ste sa čudovali, ale záleží aj na ich počte. Keď Vám partner podaruje ruže, máte pri sebe romantika! Ale – dá Vám jednu, či celú kyticu?

Jedna ruža

Máte pri sebe hanblivca. Navonok možno tak nepôsobí, ale v skutočnosti sa bojí vyznať lásku nahlas a bojí sa k Vám naplno priznať, čo má hlboko vo svojom srdci.

Kytica ruží

Tak to už áno. Ak dostanete kyticu ruží, Vás partner to myslí s Vami naozaj vážne. To máte šťastie!

ČO O ŇOM PREZRADIA TULIPÁNY

Tulipány idú do popredia. Roztomilé kytičky farebných tulipánov nájdete nielen v kvetinárstvach, ale aj v rôznych obchodných reťazcoch. Určite ste už aj Vy jednu dostali. Keď nie od milovaného, tak aspoň od kolegýň v práci k narodeninám. Čo však znamená, keď Vám ich dá Vaša láska?

Sú vyslovením romantiky, podobne ako ruže. Ale symbolizujú i tom, že máte pri sebe zarytého „konzervatívca“. Čo to znamená? Má rád usporiadaný vzťah – je rád, keď sa mu zavďačíte v noci v posteli a ráno si už chce pochutnať nad Vami pripravenými raňajkami.

Muž, ktorý Vám dá tento typický chlapský kvet, by rád privítal jemnú a podajnú pani do domácnosti.

 ČO O ŇOM PREZRADIA KARAFIÁTY

„Hrebíčky“ niektoré už považujem za totálnu streľu vedľa. Sú už mimo, out, nepáčia sa Vám...Ale čo ak ich dostanete od partnera?

Pozor na počet! Napovie veľa...

Jeden karafiát

Je nám ľúto! Aj keď sa hovorí, že karafiát je božský kvet, ak dostanete jeden smola! Staré príslovie vraví: „Radšej bez priateľa, ako byť s takým, čo prinesie jeden karafiát“.

Keď je karafiátov viac...

No... prišiel do kvetinárstva na poslednú chvíľu a nič iné tam nezostalo. Ale na druhej strane si na Vás aspoň spomenul a má Vás predsa len rád.

ČO O ŇOM PREZRADIA ORCHIDEY

Jedinečnosť, zmyselnosť, výnimočnosť. To všetko tento kvet symbolizuje. Ale...všetko má svoje ale, partner ňou vyjadruje to, že si Vás váži. Lásku nesymbolizuje.

ČO O ŇOM PREZRADIA ĽALIE

Muž, ktorý Vás obdarí ľaliami sa nikam neponáhľa. Vo vzťahu je trpezlivý, rozvíja vzťah postupne. Rád veci plánuje a pravdepodobne nemá ani „hlboko do kapsy“.

ČO O ŇOM PREZRADIA GLADIOLY

Ajajajajáaj. „Sorry girls“, ale tento kvet vyjadruje totálnu neúctu. Aspoň to sa o ňom píše. Hovorí o upadajúcej vášni a láske, pre tohto muža už nie ste taká dôležitá a stávate sa mu ľahostajnou.

ČO O ŇOM PREZRADIA GERBERY

Máte pri sebe sentimentálneho fešáka, ktorého môžete ľahko ovplyvňovať. Ani to nie je naškodu, čo poviete?!

ČO O ŇOM PREZRADIA SLNEČNICE

Slnečnica je kvet „okatý“. Rada sa pýši svojou vyzývavosťou a krásou. No a niečo podobné Vám ňou naznačuje aj muž, od ktorého ju dostanete. Lepšie povedané, asi chce naznačiť, že niekedy sa chováte namyslene a samoľúbo.

MILUJEME, AK NÁM ICH PRINESÚ. SVOJOU KYTICOU POVEDALI VIAC AKO CHCELI. A „Čo tým chcel básnik vlastne povedať“? ONI TO MOŽNO NETUŠIA, VY TO UŽ VIETE. I KEĎ SA IM MOŽNO DNES PRÁVE „NEZADARILO“ OCEŇTE ASPOŇ TO, ŽE SI NA VÁS SPOMENULI.

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

 

 

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan