Vzťahy|04.02.2015|01:38
Dámy, s týmito typmi chlapov sa radšej von nevyberajte!

Ženy im nevedia odolať, no potom im väčšinou ostanú len oči pre plač. Alebo bijú hlavou do múru, ako mohli? Zlí chlapci vedia byť mnohokrát na veľa veci aj dobrí, ale čo tí ostatní? Týmto typom sa dámy radšej vyhnite.

Každý sme iný a každý má svoje zlé vlastnosti, ktoré k nemu jednoducho patria. Ale aj napriek tomu si na týchto pánov radšej dajte pozor.

Čudák- ak vám začne rozprávať o svojom výpise z registra trestov, podivných nadprirodzených veciach alebo spoločensky neakceptovateľných, zdrhajte.

Kocúrik- presladený fešáčik, ktorý vás bude volať hocijakými zvieracími menami okrem toho vášho. To by ste naozaj chceli?

Zdieľač- u žien je to ešte ako-tak akceptovateľné, ale ak muž zdieľa na sociálnych sieťach aj to, kedy ide na toaletu, to už normálne nie je.

Vlastník- ak vás už pri prvom alebo druhom rande upozorňuje, prečo ste sa pozreli na čašníka alebo možno aj nechtiac na muža pri vedľajšom stole, bude to stále horšie.

Sociálny analfabet- používa niektoré slová alebo vety úplne nevhodne? Prípadne opakuje dookola tie isté zaužívané frázy a opäť vtedy, keď sa vôbec nehodia? Ruky preč.

Lenivec- typ chlapa, ktorého len ťažko donútite, aby sa zodvihol od televízora a už vôbec nie, aby ešte aj s niečím pomohol. Pripravte sa na to, že na všetko budete sama. Nečakajte od neho ani len romantické rande. Na to sa mu nebude chcieť ísť.

Otravný- nedá vám dýchať a už vôbec nie čas na to, aby vám začal chýbať. Neustále bude rozprávať a vy ho budete musieť počúvať.

Narcis- počúvať denne o tom aký je dokonalý, úžasný, čo dobré spravil a čo sa mu zase podarilo? Kúpeľňa a zrkadlo sú preňho svätyňou a skriňu má dvakrát väčšiu ako vy? Zlé.

Pán „všade bol, všetko vie“- všetko vie, všade bol a kde nebol, tam sa chystá. Premúdrelý a v každej situácii musí mať pravdu. Už po pár hodinách s ním budete šedivieť.

Príživník- treba ho odviezť, lebo nemá auto, musíte platiť každú večeru, rande, kino. A vlastne ani neviete, kde a či pracuje. Aj od tohto, zdrhajte.

by Diamond, Beauty.sk

foto: tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan