Domácnosť|21.12.2016|11:01
Darčeky na poslednú chvíľu s Tchibo

Vianoce sú tu za pár dní a vy ešte nemáte kúpené darčeky? S Tchibo sme pre vás pripravili pár nápadov na originálne vianočné darčeky pre vašich najbližších.

Pre klasikov


Drevený gramofón z Tchibo poteší každého milovníka hudby, ktorý si potrpí na kvalitný zvuk pri počúvaní svojich obľúbených piesní. Vďaka USB portu umožňuje aj prevod z vinylového do digitálneho formátu. Je kompatibilný s Windows XP a vyššími verziami a OS X 10 a vyššími verziami. Cena: 199 €.

Pre kávičkárov


Štýlový kávovar Caffisimo TUTTOCAFÉ Rosso urobí radosť každému, kto si rád vychutná chutnú kávu. Vďaka rýchlej a jednoduchej obsluhe prístroja len jedným stlačením tlačidla je vhodným darčekom pre všetky vekové kategórie. Cena: 99 €.

Pre workoholikov


Štýlový USB kľúč spríjemní každý deň strávený v práci. USB Flash disk s motívom VW chrobák 1950 ponúka 8 GB úložného priestoru, vďaka čomu umožňuje mať svoje najdôležitejšie dokumenty či fotografie bezpečne uložené a vždy pri sebe. Cena: 19,99 €.

 

Pre milovníkov techniky


Vďaka Bluetooth reproduktoru »Music Wrap« z Tchibo bude môcť počúvať svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek, aj bez zamotaných slúchadiel. Umožňuje bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth 4.0. a využíva funkciu handsfree – s mikrofónom a tlačidlom pre príjem hovoru. Dá sa rôzne ohýbať, takže je možné nosiť ho na krku alebo ako stojan na telefón. Cena: 39,95 €.

 

foto: @Tchibo, pixabay.com

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan