Media|23.05.2017|16:54
DEŇ „D“

Keď sa to bez svadby už nezaobíde...

Nech „to“ stojí aspoň za to – „zlato“!

Svadba nie je iba obeta v mene lásky sľúbiť sa svojmu princovi na bielom koni, obetovať musíte aj snúbenecké peňaženky. Nie každá túži po rýchlovke vo Vegas s prsteňom, ktorý splašíte vedľa v automate. „Snúbte“ sa mu vo veľkom štýle – s krásnym prsteňom. To nie je iba ženská malichernosť, je to symbol lásky.

...dotvára „ten“ moment požiadania o ruku!..

 Neviete aký „jej“ vybrať? Stačí, ak aspoň trošku poznáte jej štýl! Od jednoduchých, cez klasické, až po bohaté diamanty. Nikdy ju pri výbere z ardiama.sk nesklamete. Krásne svadobné obrúčky a luxusné zásnubné prstene dotvoria atmosféru lásky, vzrušenia a milovania. Keď jeden bude patriť druhému.

...bez klasiky sa „to“ nezaobíde! S kyticou ruží otrepaní nebudete!...

Také, pri ktorých sa neodmieta. Také, pri ktorých nepovie „nie“. Také sú kytice z ruží od Enys style. Jedinečné kvetinové prekvapenie nemusí sprevádzať iba darovanie „z rúčky do rúčky“. Aj keď sa za nimi skrýva úmysel svadobnej obrúčky. Využite expresnosť od Enys a ich rýchle dodanie do rúk tej pravej. Ľahko, rýchlo, podľa predstáv!

Ruža – to je dar, ktorý žena nikdy neodmietne. Znamená viac, než lupene. Sú to city, ktoré zo srdca len-tak nezlúpeme! Nikdy!

Tak takýto deň by stál za to – „zlato“!

 


Redaktorka: Monika Pekarovičová

foto: pixabay.com / enysstyle.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan