Vzťahy|09.03.2017|21:34
DENNÁ CHVÍĽA POKOJA/NEPOKOJA

Cítite sa zvláštne a neviete prečo. Smutne? Skľučujúco? Jednoducho inak...

Máme svoje dni. Tým „svoje“ nenaznačujeme pravidelný ženský cyklus, ale skôr  emotívne pocity smútku bez dôvodu. Ako na chvíle nepokoja v duši?

Je ťažké odpovedať na otázku, ktorá sa dotýka ženskej duše a emócií. Tie sú samé o sebe „rébusom“ bez vysvetlenia. Niekedy milujete celý svet bezdôvodne, inokedy beriete všetko iba tak. Prečo je dnešný deň iný? Nič Vás z miery nevyviedlo, každodenná rutina doma, aj v práci. Ale Vy cítite nepokoj vo svojej duši...

...pomáha obľúbená činnosť...

Niektorým pomôže pokoj pri obľúbenej knihe, banálnom televíznom seriály, iným fyzická aktivita. Nájdete si svoj kútik a snažíte sa zbaviť zvláštnych pocitov. Niekedy to naozaj pomáha, inokedy hľadáte odpovede...

...prečo tá dnešná nostalgia...

Sú dni, keď sa smejete i v prípade, že všetko nevychádza ako má. Neprekáža Vám problém v partnerstve, ani v bežnom živote. Je to zaujímavé, pretože nostalgické nepokojné chvíle prichádzajú bezdôvodne. Sú tu s Vami celý deň. Nehľadajte odpovede na otázky, ktoré nepoznajú jasné ÁNO, či NIE! Rada?

...nech plynie deň ďalej a bojujte do konca...

Ten najlepší liek, najvhodnejšie riešenie je jednoduché. Nech plynie dnešný čas, snažte sa len zabaviť činnosťou. Aj keď ten nepokoj nosíte so sebou v duši celý deň, pracujte, venujte sa rodine, upratujte, cvičte, varte, čítajte, sledujte TV. Na tom nezáleží. Váš cieľ je jasný – smer posteľ! A v nej spánok samozrejme.

...pokoj/nepokoj treba vyspať...

Zregenerujte myseľ a znovuzroďte dušu spánkom. Dobrý spánok a sladké sny pre krásny zajtrajšok!

Dobrú noc s WomanMan magazine...

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan