Zdravý životný štýl|28.02.2018|10:36
Do formy! S týmito pomôckami aj v pohodlí domova!

Pomaly, no isto! Jar klope na dvere, aj keď počasie je ešte stále zimné. Na postavu treba myslieť

...domáca výbava je na nezaplatenie...

Bradlá na cvičenie

Poznáte bradlá? Ak nie, zoznámte sa s nimi, milé dámy. Patria k multifunkčnej výbave pre dobrý tréning. Sú praktické na uskladnenie. Za málo, dostanete veľa a dáte si do tela. Bradlá do steny, fixné, univerzálne a mnohé iné. Všetky na splnenie základných potrieb. Prečo sú tak výnimočné? Ponúkajú rôznorodosť. Odcvičíte na nich bruško, zaklikujete si do sýtosti a užijete si aj zhyby. Náročnosť jednotlivých cvikov si zvolíte sami. Vyberte si podľa priestoru, ktorý máte k dispozícii. Ponúkajú rôzne alternatívy. Základ dobrého domáceho gymu máte zaručený.

Pokračujte činkami za super ceny

Prečo nie? K domácej posilňovni určite patria aj činky za super ceny. Činky liatinové, železné, betónové aj cementové. Nájdete módne a neoceniteľné kettlbely, činky iba pre ženy na aerobik, či zumbu. Prečo ich tak odporúčame? Jednoručkami, napríklad tými nakladacími, odcvičíte všetky partie! Ruky, chrbát, zadok, nohy, bruško. Ich výhoda je jasná! Začnite s malými kotúčmi a postupne pridávajte. Ušetríte na cene aj priestore. Kettlbely sú zase výnimočné pre svoj dizajn a pohodlnosť. Nielen v úchyte, ale aj v manipulácii. I tie poslúžia na precvičenie celého tela. Spotíte sa, spálite kalórie. S pevnou vôľou a pokorou sa dostanete k postave svojich snov. Ak milujete dynamiku, rýchly pohyb a život „v tempe“ – vyberte si činky pre ženy určené na aerobik alebo zumbu. Pri obľúbenom programe, hudbe sa vybláznite a schudnete s radosťou v srdci. Krásne telo, zábavu, radosť a super ceny k tomu!

Bez pohodlia sa to nezaobíde: pohodlné dámske tenisky sú must have

 Pohodlné dámske tenisky sú základ a nesmú chýbať vo výbave každého športovca. Napríklad tenisky z topankaren.sk už dávno nepatria len medzi účelovú obuv. Kraľujú. Dajú sa kombinovať so športovým oblečením, so šatami, či sukňou. Nebudete sa vedieť vynadívať na slip on-y, platformové, plátené a luxusné. Všetko majú! Možno si medzi nimi nájdete aj tie na cvičenie, no bolo by hriechom ich nevyužiť mimo domova! Nech sa ukáže ich výnimočnosť a štýl. S krásnou postavou po domácom cvičení si tak pohodlne a zároveň luxusne vykročíte sebaisto do ulíc. Na párty, rande, do práce. Jar sa blíži, tenisková sezóna tiež. Objednate si svoj kúsok už dnes!

WomanMan magazine vždy vie koho odporučiť. Pre postavu snov, aj keď s poriadnou námahou smerom k móde od najlepších.

Poďme spolu do toho!

 

 

Text: Monika Pekarovičová

Foto:shutterstock.com

www.fitness-sport.sk, www.topankaren.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan