Showbiz|03.03.2016|16:53
Dokážu si udržať vplyv a moc?

Aké účinky môže mať moc na život mužov a žien v najvyšších riadiacich funkciách? Vždy je to o schopnosti zachovať rovnováhu medzi silou, ktorú majú v rukách a osobnou zodpovednosťou...

Vyše 1000 hodnotení a 4,3 hviezdičky z piatich na Amazone. Presilovka je silný príbeh z pera Danielle Steelovej, ktorá je vo vrcholnej forme, píše Booklist. Teraz si ju môžete stiahnuť ako e-knihu s neuveriteľnou zľavou 78%. HIT TÝŽDŇA len za 2,90€!

Fiona je rešpektovaná generálna riaditeľka multimiliardovej  korporácie. Svet medzinárodného obchodu je k úspešným ženám tvrdý, Fiona si nemôže dovoliť najmenší chybný krok a poskytnúť tak neprajníkom zámienku na svoje zosadenie. Ako rozvedená matka trávi všetok voľný čas s deťmi, na vzťah sotva pomyslí. Žien na vysokých postoch sa muži boja a Fiona sa už dávno vzdala predstavy o milujúcom partnerovi...

Aj Marshall je vplyvný muž riadiaci nadnárodnú spoločnosť. Po boku má príkladnú manželku, ktorá ochotne obetovala právnickú kariéru, aby vychovávala ich tri deti a podporovala Marshalla na každom kroku. Charizmatický päťdesiatnik však zďaleka nie je taký bezúhonný, ako sa na prvý pohľad zdá. Neustále koketuje so škandálmi, ktoré by mu mohli zničiť kariéru aj rodinu, no jemu sa život na hrane páči. Už celé roky skrýva obrovské tajomstvo, spokojný sám so sebou, ako sa mu všetko darí ututlávať.

Obaja, Fiona aj Marshall, boli  ochotní obetovať veľa, aby sa dostali na vrchol. Čoho sa vzdajú teraz, len aby si moc udržali?

Presilovka je strhujúce a inteligentné čítanie. „Skvelá Steelová je späť!“ tešia sa čitatelia. Naozaj odporúčame a len prezradíme, že je to príbeh so šťastným koncom, takže sa netreba obávať negatívnych pocitov:-)

Stiahnite si ukážku ZADARMO!

Je až neuveriteľné, ako dlho sa drží na vrchole Danielle Steelová. Už roky patrí k najobľúbenejším spisovateľkám nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku. Na celom svete sa predalo vyše 530 miliónov výtlačkov jej kníh a každý jej román sa stal bestsellerom. Za pozornosť stojí rozhodne aj príbeh Presilovka.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan