Media|12.02.2019|17:01
Doprajte si ovocný kúpeľ

Objavte jedno z najlepšie zachovaných tajomstiev krásy.

Doprajte si kúpeľ v očarujúcej vôni granátového jablka z najnovšieho radu Nature Box. Po úspešnom minuloročnom uvedení značky Nature Box, ktorá je zameraná na starostlivosť o vlasy a telo, sa rozširuje sortiment výrobkov o nový rad – granátové jablko, ktorý je určený na farbené vlasy a suchú pokožku. Je vyrobený zo 100 % za studena lisovaného oleja z granátového jablka, obsahuje vegánske ingrediencie, má prírodný pôvod a vďaka tomuto zloženiu posilňuje vašu prirodzenú krásu.

V potravinárskom priemysle je granátové jablko známe akosuperovocie - olej z granátového jablka je plný vitamínov a antioxidantov. Šampón a kondicionér v rade Nature Box granátové jablko posilňujú a vyživujú farbené vlasy a poskytujú im dlhotrvajúcu ochranu farieb pre zdravý a žiarivý lesk až po dobu12 týždňov od zafarbenia. Sprchovací gél a telové mlieko posilňujú vašu prirodzenú krásu jemným očistením a hydratáciou pokožky. Telové mlieko sa rýchlo vstrebáva bez toho, aby po sebe zanechalo akékoľvek nežiaduce zvyšky. Nature Box granátové jablko je rad zameraný na dlhotrvajúcu ochranu farby a hebkú, oživenú pokožku.

Čoraz viac nákupov kozmetických výrobkov ide ruka v ruke so zmyslom pre zodpovednosť za stav našej planéty v súčasnosti abudúcnosti. Uvedomelý a na prírode založený životný štýl má pozitívne účinky nielen na vaše telo, ale aj na životné prostredie. Nature Box verí v túto filozofiu a aplikuje ju použitím zložiek prírodného pôvodu a surovín, ktoré sú udržateľne pestované. Navyše 25 % obalu Nature Box je vyrobeného z recyklovaného plastu.

zdroj@Henkel

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan