Media|19.12.2017|11:20
Escape hra v uliciach Bratislavy!

Tip na netradičný darček

Túlať sa uličkami Bratislavy môže byť skutočným zážitkom. Vďaka escape hre Divná Bratislava objavíte spolu s priateľmi doteraz nepoznané miesta nášho hlavného mesta. Budete pátrať v uliciach, hádať, lúštiť a najmä zabávať sa. Tento darček rozhodne nebude zapadať prachom!

Divná Bratislava je exteriérová escape hra, ktorá sa odohráva v reálnych uliciach Bratislavy. Jej súčasťou sú prvky klasickej escape hry, či už sledovania indícií, hľadanie kľúčov a lúštenie kódov. V prvej časti hráči chodia po najznámejších pamiatkach Bratislavy a hľadajú indície. Ak si myslíte, že Bratislavu dobre poznáte, radi vás presvedčíme o opaku.

Už zo samotného názvu je jasné, že indície a miesta na ktoré sa dostanete, nebudú notoricky známe, ale budú do určitej miery divné. Alebo, to naopak, budú miesta, okolo ktorých chodíte každý deň, doteraz ste si ich nevšimli a napriek tomu sa k nim viažu zaujímavé historické fakty, udalosti, alebo osobnosti. Do rúk dostanete mapku, aby ste vedeli ktoré ulice sú zapojené do hry, ruksak a prvé indície ktoré je potrebné rozlúštiť. V ruksaku je niekoľko priečinkov zamknutých na číselný kód. V každej časti hry máte možnosť jeden číselný kód a pomocou neho otvoriť ďalší priečinok ruksaku. Keď hráč úlohu úspešne splní, otvorí kódový zámok a dostane sa k ďalšej úlohe a indíciám. Ich cieľom je nájsť miestnosť (pivnicu), kde sa nachádza klasická escape hra, ktorú v druhej fáze musia úspešne zvládnuť. Podstatnou informáciou je aj to, že v tejto hre je dovolené skutočne všetko. Znamená to, že nie je zakázané používať mobil, internet, pýtať sa sprievodcov, alebo volať známym. Internet môže niekedy pomôcť, ale súčasne aj zamotať hlavu. Celú hru by ste mali zvládnuť do troch hodín.

Stačí sa objednať na vhodný termín a zábava s priateľmi sa môže začať! Je to skutočne originálny darček plný adrenalínu a zábavy. 

Objednávajte na stránke: www.zazito.ooo

 

Zdroj foto: zazito.ooo

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan