Fashion & Luxury|10.04.2017|13:40|GALLERY
Eurovea priniesla jedinečnú medzinárodnú fashion show na nábrežie Dunaja

Počas módneho festivalu Eurovea Fashion Forward sa nábrežie obľúbeného nákupného centra premenilo na mekku módy. V neprehliadnuteľnom stane na námestí pri Eurovea boli verejnosti aj tento rok predstavené najnovšie kolekcie jar/leto svetových značiek zastúpených v uvedenom nákupnom centre. V rámci štvordňového maratónu prehliadok diváci mali možnosť vidieť aktuálnu kolekciu značiek Armani Jeans, BCBGMAXAZRIA, Luisa Spagnoli, Pietro Filipo, Tous, TWIN-Set, kolekcie z módneho domu Alizé.

Tento rok sa súčasťou Eurovea Fashion Forward stala aj  International Fashion Night s mladými módnymi tvorcami z celého sveta.

International Fashion Night 2017 je veľkou medzinárodnou prehliadkou mladých dizajnérov a umelcov z 9 krajín sveta vrátane Slovenska. Iniciátormi projektu sú veľvyslankyne viacerých krajín pôsobiacich na Slovensku.

Veľkým lákadlom na prehliadke boli talentované dizajnérky Janja Videc zo Slovinska, Eva Poleschinski z Rakúska, Tereza Sabackova z Česka, Tunde Hrivnak z Maďarska, či Carolina Costa z Portugalska. Nový unikátny projekt IFN 2017 obohatil svojim unikátnym medzinárodným rozmerom EFF a priniesol nový impulz dizajnu, móde a umeniu. Diváci mali zážitok z pestrých kolekcií, nápaditých prvkov, luxusných doplnkov a doplnkovou show, ktorá nepochybne zaujala každého. Koncept bol jedinečný aj tým, že okrem skvelých nových a sviežich kolekcií priniesol bohatý program ako vystúpenie Romana Volaka s jeho Freestyle Karate Academy počas prehliadky. O nezabudnuteľný hudobný zážitok sa postarala mladá a talentovaná Zara Prager, ktorá okrem spevu ukázala aj tanečné umenie spolu s Filipom Molnarom.

Módnu prehliadku zakončil Samo Tomeček, ktorý roztancoval nie len modelky, ale aj celý štáb zo zákulisia.

Klaudia Fiolová
zdroj@ EFF

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan