Showbiz|08.10.2014|12:42
Eva Green ako sprievodkyňa koktejlovou históriou

Superstar zo Sin City 2, Eva Green je hlavnou hviezdou kalendára Campari. Za objektív fotoaparátu sa prvýkrát v histórií značky postavila žena.

Campari® v lete oficiálne predstavilo hviezdu svojho kalendára pre rok 2015. Na stránkach prestížneho kalendára zažiari hollywoodská herečka Eva Green. Kalendáre Campari sú známe tým, že každoročne prichádzajú s originálnou témou. V minulých rokoch sme mohli obdivovať Millu Jovovich v apokalypticky ladenom vydaní, Penélope Cruz nám na stránkach kalendára predstavila rôzne svetové mýty a povery. Uma Thurman sa ocitla vo víre svetových osláv. V podobnom duchu bude aj Campari kalendár pre rok 2015. Ten sa bude volať „Mytológia Mixológie“ a predstaví fanúšikom  ako vlastne ich obľúbené kokteily vznikli. Každý mesiac se zameria na iný kultový koktejl. Nápadne sa odhalí príbeh ich vzniku spolu so zaujímavosťami a kuriozitami, ktoré sa spájajú s ich vznikom.  

Eva Green je medzi Slovákmi známa najmä účinkovaním ako Bond girl vo filme Casino Royale, ktorý se natáčal u našich susedov v Karlových Varoch. Za tuto rolu Eva získala aj cenu verejnosti BAFTA pre vychádzajúce hviezdy. Naposledy ste si ju mohli  pozrieť v pokračovaní kultového filmu Sin City.

Hviezda kalendára Campari pre rok 2015, Eva Green sa vyjadrila:

"Pracovať pre tak ikonickú značku ako Campari, je pre mňa veľkou cťou a privilégiom. Na téme  súčasného kalendára je niečo zvláštne. Vyjadruje takmer magickú rovnováhu medzi klasikou a modernou. Z každej snímky je cítiť hlboký zmysel pre históriu a príbeh jednotlivých koktejlov Campari. Tie sú prezentované veľmi moderne a s veľkou dávkou fantázie a štýlu. Potvrdilo sa, že napriek tomu, že sú niektoré recepty staré viac ako sto rokov, stále dokážu obstáť aj v dnešnej dobe a tešia sa veľkej popularite."

 

foto: Campari®

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan