Zdravý životný štýl|14.03.2015|08:34
„EVOLUTION OF SMOOTH“ – EOS BALZAMY CELEBRÍT UŽ AJ NA SLOVENSKU!

Kim Kardashian, Jennifer Love Hewitt i Miley Cyrus – aj tieto svetové celebrity si zamilovali „obyčajné vajíčko“ EOS. To však nie je také obyčajné, ako sa na prvý pohľad zdá.

Tento farebný roztomilý hit pochádza priamo z New Yorku. Evolution Of Smooth je kozmetická značka, ktorá je prírodná a organická. V malých vajíčkových balzamoch nenájdete žiadny glutén, parabén, petrolát a ftalát. Máte pred sebou revolučný produkt, ktorý udrží Vaše pery vlhké, mäkké a hladké a krásny dizajn k tomu! To všetko v malom vajíčkovom balení.

...milujú ho celebrity a zamilujete si ho aj Vy...

Malý zázrak na pery je očarujúci! Nielen svojim tvarom a pestrou farebnosťou. Je obohatený o antioxidanty, vitamín E, bambucké maslo a jóbový olej. Podľa slov majiteľky nechtového štúdia, Stanky, je výnimočný. Prečo?

...hlavný rozdiel oproti iným balzamom? Po otvorení na Vás „vykukne“ trčiace vajíčko!

Žiadne naberanie balzamu prstom! Manipulácia s roztomilým EOS vajíčkom je absolútne hygienická! Poskytuje perám dlhotrvácnu hydratáciu a starostlivosť.

...je si z čoho vyberať...

Americká značka EOS myslí na všetko a na každého. Máte radi jahodu? Aj také vajíčko môžete mať. Čo tak citrón, vanilka, či čerešňa? ...i tie sú v zbierke malých farebných balzamov a nájdu sa ešte mnohé iné. EOS vajíčka ponúkajú všetky tieto skvelé druhy:

Strawberry Sorbet (svetlo ružový), Summer Fruit (červený), Sweet Mint (mentolovo modrý), Honeysuckle (svetlo zelenkavý), Sweet Tangerine (oranžový), Lemon Drop (žltý), Pomegranate Raspberry (vínový), Cherry (tmavofialový), Passionfruit (levanduľový), Vanilla mint (ružovobiely), kokosový (modrobiely).

...už žiadne farbivá. Balzamy EOS sú prírodné biele i napriek širokej palete rôznorodých chutí...

Aj tým sa líšia, aj preto sú svetovým hitom. Žiadne zafarbené výživné hmoty, ružové, červené, zelené... . Balzamy EOS skutočne ponúkaju nevídané množstvo druhov, no aj tak ostávajú bez zbytočných chemických farbív. Nech vlastníte akýkoľvek, vždy máte pred sebou prírodné biele EOS vajíčko.

 

...farebný balzamový hit nenájdete všade...

V drogériách by ste ho zatiaľ hľadali márne. EOS vajíčko si môžete kúpiť cez internet, alebo v špecializovaných obchodoch a salónoch. Nechtová dizajnérka Stanka ho ponúka vo svojom štúdiu niekoľko mesiacov a dopyt je obrovský. Zákazníčky ho zbožňujú. Vyskúšajte ho i Vy a chválou šetriť nebudete!

Malé roztomilé farebné vajíčko. Nie, tým nenaznačujeme blížiacu sa Veľkú noc. Ale zbierku krásnych prírodných malých balzamov EOS s návykovou chuťou. Tajnú zbraň hebkých pier celebrít môžete vlastniť aj Vy.

 

Redaktorka: Monika Pekarovičová, http://www.eos-balm.sk/

Foto: Tumblr

 

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan