Exkluzívne odtiene ikonických produktov Urban Decay

V duchu hesla viac je viac prinášame exkluzívnu dávku doteraz neokukaných odtieňov najobľúbenejších produktov.

Afterglow 8-Hour Powder Blush

 

Nepotrebujete žiadne super schopnosti, aby ste dosiahli dokonalé líca, stačí vám správny produkt. Urban Decay prináša Afterglow 8-Hour Powder Blush, lícenku s patentom proti nešikovnosti pro jasnou pleť – a tentokrát rovno 10 nových neuveriteľných odtieňov. Stačí len pár ťahov Afterglow a získate tak ľahký, zvodný a žiariaci look, že sa vás ľudia budú pýtať, či ste nestrávila celý víkend v nejakom tajnom hniezdočku lásky. A viete, čo je na Afterglow 8-Hour Powder Blush to najlepšie? Ľahko roztierateľné a mimoriadne jemné zloženie na pleti prakticky nepocítite, zaručí vám však osem hodín príjemnej farby. A ten pocit...! Ľahučká, ale luxusná štruktúra Afterglow vyniká hebkou krémovou textúrou, ktorá sa skvele nanáša za všetky okolnosti. Pestrá škála 10 nových okúzľujúcich odtieňov s matným povrchom a s ľahkými trblietkami je dostupný exkluzívne na www.urbandecay.cz

Moondust

V UD neexistuje nič, čo by nevyriešilo troška trblietok, obzvlášť keď do hry vstúpi Moondust, intenzívny žiariaci odtieň, ktorý nemá konkurenciu. A nezáleží na tom, koľko trblietok už máme, chceme ho stále viac a viac. Preto Urban Decay prináša nové odtiene Moondust Eyeshadow. Tieto úchvatné odtiene okúzlia aj ženy, ktoré trblietky veľmi nepreferujú. Ak ste Moondust ešte nikdy nevyskúšala, počítajte s tím, že mu podľahnete. Vyniká superjemnou a neuveriteľne rafinovanou štruktúrou, ktorá v ničom nepripomína jednoduché trblietky, s ktorými ste experimentovala na strednej. Mikroskopicky jemné častice opalizujúcich trblietok kontrastujú s intenzívnymi snovými odtieňmi. Hutná 3D metalíza prináša luxusný prvotriedny dojem a úchvatný efekt brúseného briliantu. Nenechajte si ujsť 7 nových odtieňov Moondust Eyeshadow dostupný na www.urbandecay.cz!

Brow Tamer

Zatúžila ste po dramatickom looku? Základom je dokonale tvarované obočie. Pridajte Vášmu obočiu ďalší rozmer s pomocí fixačného gelu Brow Tamer. Tento ľahučký gél zaisťuje perfektnú fixáciu, pričom sa nikdy nelepí. A teraz sú exkluzívne na www.urbandecay.cz okrem transparentného odtieňa CLEAR dostupné ďalšie 4 odtiene. Vyberte si ten správny pre Vás a vykúzlite si dokonalé obočie.

Klaudia Fiolová
foto @L´oreal

 
 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan