Showbiz|30.06.2014|15:24
Express yourself!

Každá z nás má určitú predstavu o tom, ako prezentovať svoje ja na verejnosti a odlíšiť sa tak od ostatných. S týmto tvrdením však musíme priznať aj to, že s vlnou neustále nových trendov, sa nám snaha o jedinečnosť často krát poriadne vzdiaľuje. Nie je vždy ľahké vybudovať si voči nim imunitu a zároveň okúzliť mužov jedným žmurknutím.

Komu sa to darí

Mnohé celebrity sú v súčasnosti známe schopnosťou nasledovať vlastný štýl. Medzi najspomínanejšie sa jednoznačne radí britská modelka a aktuálna nástupkyňa slávnej Kate Moss, Cara Delevingne. Uhádnete, z ktorého kúsku si vytvorila vlastnú uniformu? Z obyčajného trička s výraznou potlačou. Ako sama hovorí, je to jej najobľúbenejšia časť oblečenia. Povestná kombinácia s koženou bundou, ktorú nosí najčastejšie, ju pred módnymi kritikmi nikdy nesklamala. Aj keď sa takéto tričko hodí viac do pohody, jeho výberom nič nepokazíte. Pri najmenšom sa mu podarí vyzdvihnúť vaše prednosti.

Myslite aj na detaily


Svojský štýl nemusí spočívať len v oblečení ale aj v doplnkoch. Taká prvotriedna kabelka, vás môže prezentovať ako ženu, ktorá je verná kvalite a vlastnému vkusu. Vidieť to môžeme na príklade známej speváčky Jane Birkin a jej kultovej kabelke značky Hermès. Rovnako to platí aj o hodinkách DKNY, živiť celkový vzhľad nejednej milovníčke nadčasových kúskov. Pri nich sa tiež oplatí investovať do značky, keďže hodinky tak rýchlo z módy nevychádzajú a pri vyššej kvalite máte istotu aspoň v tom, že vám vydržia do konca života.  :)

 

Či už svoj štýl ešte len hľadáte alebo sa nachádzate v procese jeho tvorby, nikdy nezabúdajte na to,  že v jednoduchosti je krása. Veľa šťastia.

 

WM

Zdroj fotografií: idelux.sk

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan