Media|14.09.2016|14:11
Extravagantná výstava VOAYER priamo v Bratislave

VOAYER je človek, ktorý rád pozoruje ľudí pri sexuálnom styku alebo v intímnych situáciách, napríklad vyzliekaní. Väčšinou však bez vedomia sledovanej osoby. Zvláštne, že sa to považuje za sexuálnu poruchu. V takom prípade je teda porušený každý. Všetci sa predsa radi pozeráme na tých druhých, keď sú nahí. Ak ju však nazývať poruchou, tak určite uznáte, že spomedzi všetkých ostatných, je táto, tá najkrajšia. Vedeli ste, že má označenie F65.3?

Dnes je nahota prirodzenejšia viac na internete ako v realite. A to je viac zvrhlé, ako fakt, že erotické filmy sleduje väčšina ľudí. Výstava, ktorá sa bude konať exkluzívne v Bratislave 16. a 17. septembra, nie je pre komunitu BDSM, je pre všetkých. Všetko, čo na výstave uvidíte, je ešte stále považované za tabu. Ľudia, ktorí žijú vo svete BDSM svoje túžby pred verejnosťou často skrývajú. Je to správne? Je správne, keď niekoho odsudzujú za to aký v skutočnosti je? Nie sme v skutočnosti do istej miery zvrhlí všetci? VOAYER vám ponúka možnosť úprimne a bez predsudkov nahliadnuť do sveta, ktorý vás určite zaujme a obohatí vašu myseľ. Dosť bolo obrazovky, prídite si vychutnať realitu. 

Ny tejto unikátnej výstave uvidíte popri obnažených tiel aj oddané nahé ženy, biče, rákosky, plácačky, klietku, obojky, svorky, laná, masky a iné hračky pre tých, ktorí si svoju sexualitu užívajú v surovej úprimnosti. A nie v poslednom rade sprostredkuje aj pohľad na skutočné a nahé ženy s kuklou na hlave. 50 odtieňov šedej je len film. Zažite skutočnú atmosféru surovej a zvrhlej reality oddaného ženského tela. Atmosféru priestoru vykreslí expozícia BDSM pomôcok a nábytku.

Súčasťou výstavy bude taktiež PORNO projekcia z dielne S&M Project (CZ). Môžete sa tak dotknúť zážitku so sledovania videí pre dospelých v prítomnosti iných zúčastnených ľudí. Prídite svojou účasťou podporiť túto výstavu a zažite chvíle, na ktoré budete doma  ešte dlho v dobrom spomínať!

Lístky si môžete kúpiť na stránke Ticketportal, ale pozor, ich počet je obmedzený.

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan